Trwa ładowanie...
d1a739g

Stylowe organizery na biżuterię. Funkcjonalna ozdoba wnętrz

Eleganckie szkatułki, stojaki czy kuferki nie tylko przechowują wartościowe drobiazgi, ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Poniżej prezentujemy kilka organizerów w różnych wariantach, które uzupełnią wystrój twojego pomieszczenia.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Biżuterię można trzymać na stojakach, w pojemnikach i w kuferkach
Biżuterię można trzymać na stojakach, w pojemnikach i w kuferkachŹródło: iStock.com, Fot: Kwanchai_Khammuean
d1a739g

Organizer na biżuterię – dlaczego warto mieć?

Organizer na biżuterię pozwala w uporządkowany sposób przechowywać naszyjniki, kolczyki, pierścionki, spinki itp. bez obaw o to, że się ich drobne elementy się poplączą lub uszkodzą. Wszystkie ozdoby warto gromadzić osobno w jednym miejscu, tj. bransoletki z bransoletkami, kolczyki z kolczykami, pierścionki z pierścionkami. W ten sposób będziemy mieć pewność, że żaden element się nie porysuje i nie zgubi.

d1a739g

Organizer w formie zamykanej szkatułki będzie dobrym miejscem do przechowywania biżuterii ze szlachetnego srebra. Metal ten, jak wiadomo, dość często pokrywa się ciemnym nalotem. Czernienie jest skutkiem reakcji srebra ze związkami siarki zawartymi w powietrzu i w pocie skóry. By ograniczyć to zjawisko, warto trzymać ozdoby ze srebra w zamykanym pojemniku. Dodatkowo możemy je wkładać do lnianych lub foliowych woreczków.

Organizer na biżuterię – świetna ozdoba stolika lub toaletki

Organizery na biżuterię mogą występować w wielu różnych wariantach. Na rynku znajdziemy zarówno wyszukane kuferki i szkatułki z wyżłobionymi zdobieniami, jak i pomysłowe stojaki o ciekawych kształtach, np. drzewa czy dłoni. Takie niewielkie przedmioty mogą świetnie uzupełnić wystrój stolika, toaletki czy biurka. Każdy model można dopasować do stylu całego pomieszczenia.

   Pixabay.com
Źródło: Pixabay.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1a739g

Podziel się opinią

Share
d1a739g
d1a739g