WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Najpiękniejsze toaletki. Wybierz swoją wymarzoną i poczuj się jak księżniczka

Marzenie z dzieciństwa i akcent eleganckiej sypialni. Toaletka to jeden z najbardziej kobiecych mebli, jakie kiedykolwiek powstały. Wbrew opinii, że są to drogie meble, my znaleźliśmy kilka ciekawych modeli także w dobrej cenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elegancka toaletka może pełnić także funkcję biurka
Elegancka toaletka może pełnić także funkcję biurka (123RF)
WP

Spełnij marzenie z dzieciństwa – urocze toaletki

Ten kobiecy mebel nawiązuje do tradycji celebrowania kobiecych rytuałów związanych z urodą. Bez względu na to, jaki styl aranżacji wnętrza wybieramy, toaletka to szansa kilka chwil tylko dla siebie. Duży wybór zadowoli zarówno fanów stylizowanych mebli, jak i minimalistów. Biała, delikatna toaletka będzie pasować do większości łazienek i sypialni:

Warto zaszaleć i kupić stylizowany model, który przez fantazyjny kształt blatu bądź lustra nawiązuje do pałacowych toaletek. Wykonywanie makijażu i ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych przy takim meblu to czysta przyjemność. Przy wyborze toaletki warto kierować się dotychczasową stylistyką i aranżacją wnętrza, rozmiarem toaletki oraz niezbędnym oświetleniem, które pozwoli wykonać przy niej doskonały makijaż.

WP

Budżet nie jest problemem, jeśli odpowiednio dobrze poszukasz

Choć toaletka kojarzy się raczej z luksusowymi meblami, to mały budżet nie stanowi problemu. W atrakcyjnej cenie do 300 zł, znajdziemy model z płyty, który będzie pasował do większości sypialni. Niewielkie, zgrabne toaletki są najczęściej wyposażone w jedną lub dwie szuflady. Lustro może być zamontowane w meblu lub stanowić jego osobną część.

WP

Oświetlenie toaletki to najważniejszy wybór, zaraz po jej cenie, rozmiarze i dopasowaniu do stylu wnętrza. Najlepiej, jeśli mamy dostęp do światła naturalnego i możliwość doświetlenia twarzy sztucznym światłem np. w celu wykonania makijażu wieczorowego. Sztuczne oświetlenie toaletki powinno być symetryczne i mieć odpowiednią barwę światła, korzystną dla naszej cery.

Gdzie ustawić toaletkę?

Toaletka w łazience i w holu będzie wyglądać inaczej, a także spełniać różne funkcje. Pamiętajmy, że makijaż brudzi powierzchnię blatu, przy których jest wykonywany. Dlatego, jeśli wiemy, że może nam zabraknąć czasu na porządki, ustawmy ją w łazience, gdzie łatwo usuniemy zabrudzenia. Inaczej dzieje się w sytuacji, kiedy dobieramy toaletkę do misz-maszu meblowego i nie chcemy popełnić gafy. Którą wybrać, jeśli każdy mebel pochodzi z innej bajki? Warto wtedy postawić na klasykę. Doskonale sprawdzają się wtedy zgrabne biureczka i konsolki w klasycznym stylu.

Nowoczesny minimalizm czy stylowy przepych?

Najprostsze toaletki to drewniane biurka z wąskim blatem i np. pojedynczą szufladą. Do takiego mebla lustro może być zamontowane na stałe lub dostawione.

WP

Mężczyznom wystarcza lustro nad umywalką, ale kobiety wolą mieć własne miejsce do pielęgnacji urody ze skrytkami na drobiazgi i kosmetyki.

Na uwagę zasługują modele luksusowe. Im więcej szufladek tym lepiej:

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP