WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Nawiedzony dom w górach czy posiadłość na ustroniu?  Zaskakujący wybór!

Nawiedzony dom w górach czy posiadłość na ustroniu? Zaskakujący wybór!

Szalony odcinek ”Pokochaj Lub Sprzedaj” z nawiedzoną górską chatką, która wykańcza Dana Vickery, oraz wzlotami i upadkami Elisy Goldhawke, przemierzającej szczyty i doliny. Oboje zrobią wszystko, by zadowolić potencjalne klientki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Góry Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie w okolicach kurortu narciarskiego Whistler to prawdziwy turystyczny raj. Jednak nie dla wszystkich. Zapalone wielbicielki nart, Ronda i Chris, od dekady odnawiają domek, kupiony 15 lat temu. Ten nadal jednak nie odpowiada ich oczekiwaniom. Sprzedadzą go czy na nowo pokochają po remoncie?

To też cię zainteresuje. Oto prosty sposób na praktyczne wnętrze!

Dan może zapewnić sobie zwycięstwo w programie, pozbywając się prysznica przeciekającego do korytarza, nieszczelnych okien i zagraconej pralni.. Musi też znaleźć więcej przestrzeni do przechowywania, zorganizować gabinet do pracy i łazienkę przy sypialni. Największym wyzwaniem jest jednak hałas dobiegający nocą z pobliskiej autostrady… A na tym nie kończy się długa lista oczekiwań włascicielek. Sen z powiek spędza mu jednak budżet niewystarczający na te wszystkie zmiany.

WP

Elisa też nie ma lekko. Musi stanąć na głowie, by znaleźć miejsce, godzące wszystkie wymagania. Dom z łazienkami, które nie wymagają remontu, tarasem, sypialniami dla gości, garażem na dwa auta, domowym biurem, mnóstwem miejsca na sprzęt sportowy i do tego położony na ustroniu nie jest łatwy do znalezienia. Zwłaszcza, że kobiety są nastawione dość sceptycznie do jej propozycji…

"Pokochaj Lub Sprzedaj – wakacyjne domy" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki oglądaj od poniedziałku do środy o 15:35. Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

Polub WP Dom
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP