Trwa ładowanie...
ycipk-3yvedf

Modne parawany. Funkcjonalny dodatek i stylowa dekoracja

Parawan mobilny daje nam dwie możliwości: modelujemy nim przestrzeń lub zmieniamy wygląd wnętrza. Pierwsza możliwość jest szczególnie przydatna w mieszkaniach, w których przestrzeń jest otwarta, drugą możemy zastosować w dowolnym miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednym z najczęściej wybieranych parawanów jest model drewniany z zachodzących na siebie deseczek
Jednym z najczęściej wybieranych parawanów jest model drewniany z zachodzących na siebie deseczek (iStock.com)
ycipk-3yvedf

Parawan – modelujemy przestrzeń i zmieniamy styl

Parawany, zwane też dzielnikami pokojowymi, znamy głównie z wnętrz inspirowanych Japonią oraz lekarskich gabinetów. Parawan może jednak pełnić w pomieszczeniu wiele funkcji i stanowić efektowną ozdobę. Duży wybór parawanów pozwala wykorzystać je w salonach, łazienkach, garderobach, sypialniach, pokojach dziennych i dziecięcych.

ycipk-3yvedf
iStock.com
Podziel się

Elegancki parawan do modnego mieszkania

Parawany dekoracyjne kojarzą się nam z wnętrzami niezwykle klimatycznymi i stylowymi. Materiały, faktury, style i barwy są w stanie odmienić wnętrze. Nasz salon mogą ozdobić różne style i opcje parawanów: parawany dwu-, trzy- i pięcioskrzydłowe z materiałów takich jak szkło, drewno i tworzywo.

ycipk-3yvedf

Parawan do sypialni lub garderoby

Parawan, poza tradycyjną funkcją mobilnej przebieralni, może stworzyć świetny klimat w wybranym przez nas stylu. Zwłaszcza we wnętrzach utrzymanych w kobiecej stylistyce doskonale sprawdzą się parawany z subtelnymi motywami dekoracyjnymi lub np. neutralne i piękne w swojej prostocie parawany japońskie z charakterystycznym podziałem na kwadraty, lub prostokąty.

ycipk-3yvedf

Spokojna, wysublimowana tonacja i miękkie linie wzoru — eleganckiego parawanu nie powinno zabraknąć w przytulnej sypialni oraz mieszkaniu w stylu glamour. Co ciekawe, ten mebel bardzo dobrze wygląda jako zagłówek łóżka, tło dla roślin czy innych mebli lub... kamuflaż dla zagraconego kącika.

Parawan do mieszkania typu studio

ycipk-3yvedf

Parawany z kolorowymi wzorami to efektowne dodatki, a ich intensywne kolory to coś, co przyda się w naszych wnętrzach po długiej zimie. Warto spojrzeć na parawan jako niedrogą formę metamorfozy pomieszczenia. Takie przesłony pozwalają nam zmienić styl wnętrza bez potrzeby kosztownego i długotrwałego remontu.

iStock.com
Podziel się

Parawan dekoracyjny – przejście do innego świata

ycipk-3yvedf

Niebanalnym rozwiązaniem jest parawan z nadrukiem. Możemy zamówić przesłonę którą przyozdobią zdjęcia z urlopu. W ten sposób parawan ze zdjęciem stworzy przytulny kącik filmowy, czytelniczy, muzyczny lub miejsce do pracy. Parawan może nawiązywać do funkcji przestrzeni lub być neutralną przesłoną.

iStock.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yvedf

ycipk-3yvedf
ycipk-3yvedf