ycipk-33flc5

Koniec z suszarkami i sznurkami. Pralkosuszarki do 2 tys. zł

Intuicyjne i proste w obsłudze pralkosuszarki pomogą nam z nadmiarem nieświeżych, brudnych oraz przepranych już ubrań. Te przydatne sprzęty są coraz tańsze. W szczególności doceniają je rodziny z dziećmi oraz osoby, które wykonują pracę, w której częściej brudzą odzież.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suszenie prania w suszarce lub pralkosuszarce pozwala zaoszczędzić dużo czasu
Suszenie prania w suszarce lub pralkosuszarce pozwala zaoszczędzić dużo czasu (iStock.com)
ycipk-33flc5

Koniec z rozstawioną suszarką

Komfort swobodnego suszenia dużej ilości prania mają szczęśliwi posiadacze osobnej suszarni, ogrodu lub przynajmniej dużego balkonu. Wszyscy ci, którzy chcą oszczędzić sobie kłopotliwego rozwieszania, zdejmowania i przekładania suszących się rzeczy oraz widoku wszechobecnych sznurków, mogą podsuszyć ubrania w tym samym urządzeniu, w którym zostały uprane. Nowoczesne pralkosuszarki kupimy teraz nawet za mniej niż 2 tys. zł.

ycipk-33flc5

Cicha, wydajna i łatwa w obsłudze pralkosuszarka to duża oszczędność przestrzeni, bo dwie funkcje mieszczą się w jednym urządzeniu, a dodatkowo brak konieczności obwieszania suszarek, a zimą także kaloryferów bielizną, którą w zakłopotaniu szybko chowamy, kiedy pojawią się niespodziewani goście.

Bez biegania z praniem po mieszkaniu

ycipk-33flc5

Korzystanie z pralkosuszarki nie oznacza przełączenia trybu prania w suszenie. Aby urządzenie było w stanie ogrzać odwirowane i jeszcze mokre ubrania, a następnie odprowadzić nadmiar zgromadzonej wilgoci, należy częściowo opróżnić bęben. W ten sposób suszenie będzie bardziej wydajne, a my będziemy mogli skorzystać z jednego z ekspresowych programów.

Pralkosuszarki posiadają podobne parametry prania do zwykłych pralek, a jako suszarki najczęściej mają dwa tryby prace: suszenie "do szafy" oraz suszenie "do prasowania", ewentualnie suszenie bawełny i włókien syntetycznych. Pierwszy program trwa nieco dłużej, nie możemy go przyspieszyć, ale ubrania wyjęte tuż po zakończeniu pracy urządzenia nadają się do powieszenia na wieszaku bez konieczności dodatkowego wygładzania zabrudzeń. Druga opcja suszenia jest często nieco szybsza, wyjmujemy ubrania całkiem wysuszone w dość krótkim czasie, ale ze względu na przyspieszony tryb pracy i zastosowaną w procesie suszenia wyższą temperaturę mogą one wymagać dodatkowego prasowania.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33flc5

ycipk-33flc5
ycipk-33flc5