ycipk-3916qu

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Wieszaki, które nadadzą wnętrzom charakteru. Drobiazg, a ma znaczenie

Wieszak jest pospolitym, ale przydatnym akcesorium, które może odmienić albo podkreślić styl przedpokoju, łazienki lub sypialni. Poniżej prezentujemy modele w oryginalnych wzorach, od których trudno oderwać wzrok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Często decydujemy się na kupno pomysłowego wieszaka, który odmieni wnętrze
Często decydujemy się na kupno pomysłowego wieszaka, który odmieni wnętrze (iStock.com, Fot: KatarzynaBialasiewicz)
ycipk-3916qu

Wieszaki na ścianę – wady i zalety

Wieszaki możemy podzielić na dwa rodzaje: stojące i ścienne. Wieszaki stojące często występują w miejscach publicznych, są łatwe do przestawienia, ale mogą się łatwo przewrócić i zajmują dość sporo miejsca, dlatego nadają się do dużych przedpokojów. Będą dobre do zawieszenia ciężkich, zimowych kurtek oraz np. toreb czy dużych parasolek.

ycipk-3916qu

Wieszaki ścienne można zawiesić praktycznie na każdej wolnej powierzchni, dlatego będą się nadawały do mniejszych mieszkań. Ich wadą jest jednak to, że nie są zbyt mobilne, a ściana może się brudzić i wycierać od zawieszanych na nich kurtek. Wieszaki na ścianę mają przeróżne wzory i kolory, niektóre zawierają również zintegrowane półki, lusterka i inne przydatne elementy.

ycipk-3916qu

Wieszaki do łazienki, kuchni czy sypialni mogą mieć delikatniejszą konstrukcję, np. cieńsze haczyki, ponieważ zwykle nie wieszamy na nich cięższych, mokrych od deszczu czy śniegu okryć wierzchnich.

Wieszaki na ścianę – w oryginalnym stylu

Dla wielbicieli designerskich przedmiotów, którzy zwracają uwagę na estetykę wystroju wnętrz, przeznaczone są oryginalne modele w różnych kształtach.

ycipk-3916qu

Współczesne wieszaki zachwycają wykonaniem. My wybraliśmy głównie modele w kształcie zwierząt oraz napisów, które sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, rustykalnych oraz we wnętrzach dla dzieci.

ycipk-3916qu
ycipk-3916qu
ycipk-3916qu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3916qu