ycipk-4bgcso

Nowoczesne rolety do nowoczesnych wnętrz. Wybieramy sprawdzone modele

Zarówno rolety, jak i żaluzje poza swoją praktyczną funkcjonalnością muszą również dobrze wyglądać. Nie tylko chronią przed wścibskimi spojrzeniami, ale mogą również stanowić istotny element wystroju wnętrz. Zerknij na nasze propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobra roleta skutecznie zatrzyma światło
Dobra roleta skutecznie zatrzyma światło (Materiały prasowe)
ycipk-4bgcso

Polecamy rolety, które pozwolą odciąć się od ciekawskich. Nowoczesne wzory i rozwiązania z pewnością przypadną do gustu każdemu, niezależnie od upodobań.

Zdawać by się mogło, że wybór odpowiedniej rolety nie stanowi problemu – wystarczy wymierzyć rozmiar okna i dobrać odpowiedni sprzęt z tabeli sklepu. To jednak tylko połowa problemu, warto zastanowić się nad tym, jak dopasować rolety do charakteru pomieszczenia, w którym planujesz je zamontować. Naturalne, grube i sztywne tkaniny wprowadzają więcej ciepła do wnętrza, podczas gdy te syntetyczne pasują do nowocześniejszych pomieszczeń.

ycipk-4bgcso

Oczywiście warto zwrócić uwagę na jakość samego materiału. Rolety z wyższej półki pokryte są specjalną powłoką, która nie tylko zapobiega osadzaniu się kurzu na tkaninie, ale również chroni ją przed blaknięciem pod wpływem słońca.

Stylowe rolety to doskonały sposób na to, by zapewnić sobie odrobinę prywatności. To zdecydowanie tańszy sposób niż firany i ciężkie zasłony, które zajmują sporo miejsca i wymagają regularnego prania. Białe rolety bardzo dobrze sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, nie zdominują pomieszczenia, a wręcz będą się doskonale zgrywać z otoczeniem.

ycipk-4bgcso
Shutterstock.com
Podziel się

Cały świat za oknem

Roleta wcale nie musi być jedynie dodatkiem, może stać się ważną częścią wystroju. Hitem sezonu są fotorolety czyli płachty materiału, na których naniesiono malownicze widoki. Tropikalna dżungla, panorama wielkiego miasta, a może zaciszna uliczka małego, włoskiego miasteczka, to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Taki widok w oknie sprawi, że miejsce nabierze niesamowitego charakteru. Oczywiście możesz również wybrać swoje wzory. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wydrukować w powiększeniu wakacyjne zdjęcie i powiesić je jako roletę.

ycipk-4bgcso

Jaki rodzaj rolet wybrać

Klasyczne rolety sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza, jednak czasem warto nieco poeksperymentować. Dużą popularnością zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym cieszą się rolety dzień i noc. W zależności od potrzeb możesz rozwinąć je w ten sposób, by przepuszczały połowę światła albo całkowicie wyciemniły pomieszczenie.

ycipk-4bgcso

Swoich entuzjastów mają również rolety rzymskie, montowane na specjalnej szynie. Specyficzne fałdy, które powstają podczas jej zwijania przypadają do gustu wielu osobom.

Polub WP Dom
ycipk-4bgcso
ycipk-4bgcso
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bgcso