WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Unikalne i luksusowe aranżacje wnętrz na dwóch kontynentach

Unikalne i luksusowe aranżacje wnętrz na dwóch kontynentach

Gary z programu ”Luksusowe rezydencje” odwiedza posiadłości marzeń w USA. W zwiedzaniu dwóch pierwszych towarzyszy mu agent nieruchomości, Tim Smith. Do trzeciej zaprasza już jednak Bessy, która wraz architektem, Danielem Boddamem, kończy wyprawę po świecie przepychu na innym kontynencie…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Pierwsza posiadłość, znajdująca się w hrabstwie Orange w Kalifornii, ma własne pole golfowe i widok na ocean. Liczy trzy kondygnacje w śródziemnomorskim klimacie ze spektakularną klatką schodową i dwoma tarasami. Do jej dodatkowych atrakcji należy klub plażowy.

Druga, położona w tej samej okolicy, także zapiera dech w piersiach! To raczej kompleks niż willa. Ma bowiem wszystkie wygody i luksusy, o których można tylko pomyśleć. 140 m własnej plaży, siłownia, domek dla gości, basen, boisko, korty tenisowe, brama ze strażnikiem… Długo można wymieniać. Cena mówi za to wszystko: 50 mln dol.!

Trzecia, najmniejsza, ale niemniej urokliwa rezydencja to historyczny odrestaurowany dom, stojący przy samym porcie w australijskim Sydney. Najbardziej zdumiewający w tym przypadku jest basen położony nad garażem. Wrażenie robi też wejścia na teren posiadłości, przypominające korytarz wydrążony w piaszczystym gruncie. Winda do sypialni czy widok na zacumowane w przystani jachty to już tylko dodatkowe zbytki.

"Luksusowe rezydencje" - tylko w Telewizji WP. W każdy poniedziałek, wtorek i środę dwa odcinki jeden po drugim. Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.