Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
pompa ciepła
Materiały Prasowe
12-12-2022 16:28
Materiał partnera: Times Press

Ranking: Najlepsze pompy ciepła 2023 - TOP producenci

Ogrzewanie nieruchomości bywa niezwykle kosztowne, dlatego właściciele uciekają się do przeróżnych sposobów na zaoszczędzenie na rachunkach. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszy się pompa ciepła, ponieważ nie wymaga ręcznej obsługi, a jednocześnie zapewnia odpowiednią temperaturę w chłodniejsze miesiące.

 Źródło: materiały partnera
d1evonj
d1evonj

Gree

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Firma Free Polska, obecna na rynku krajowym od niemalże 20 lat, jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem największego producenta urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Marka Gree Air Conditioner zdobyła pierwsze miejsce w ogólnoświatowym rankingu jakości, który był przeprowadzony przez niezależny instytut badawczy Euromonitor International. Gree wyróżnia się sprzedażą roczną, która przekracza 65 mln. Jednak szczególnie dużą uwagę należy zwrócić na to, że na swoim koncie ma ponad 30 000 patentów technologicznych. Najlepsza oferta na rynku to nie tylko wysoka jakość urządzeń. Kategoria pomp ciepła, to obecnie absolutny motor napędowy branży, a pompy Versati, wyróżniające się m. in. szerokim zakresem mocy, oraz 5-letnią gwarancją, to dopiero początek fantastycznych premier w strategii rozwoju portfela produktów Free Polska. Marka wciąż aktualizuje ofertę w oparciu o oczekiwania i potrzeby zgłaszane przez rynek. Pompy ciepła Gree typu powietrze-woda to nowoczesne i energooszczędne źródło ciepła, które znajduje zastosowanie w domach i budynkach modernizowanych. To najtańszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynków i wody użytkowej. Najnowsza generacja pomp Versati to urządzenia oparte o najnowocześniejszą technologię, których sercem jest innowacyjna, dwustopniowa sprężarka rotacyjna, zapewniająca wydajną i niezawodną pracę nawet w skrajnych warunkach. Szeroki zakres temperatur pracy, które dla ogrzewania wynoszą od -25°C do +35°C, a dla chłodzenia od +10°C do +48°C, sprawia, że pompy ciepła Gree sprawdzą się w każdych warunkach polskiego klimatu. Klient, w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni montażowej, ma do wyboru urządzenia typu Split lub Monoblok, a od stycznia 2023 – również All in One.

Neoheat

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Pompy ciepła Neoheat to wydajne i energooszczędne urządzenia do ogrzewania budynków. Dzięki zaawansowanej technologii oraz wysokiej jakości komponentom, bardzo szybko marka zyskała zaufanie rynku, co zostało potwierdzone prestiżowym tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2020! Oferta powietrznych pomp ciepła gwarantuje indywidualne dostosowanie do każdego typu inwestycji – począwszy od budynków jednorodzinnych, skończywszy na dużych powierzchniach komercyjnych, o ściśle określonych normach i wymaganiach. Pompy ciepła Neoheat gwarantują użytkownikom cichą pracę, wysoką wydajność w warunkach nawet do -25℃ oraz szereg funkcji zapewniających najwyższy poziom komfortu. Dodatkowo potwierdzona energooszczędność pomp ciepła Neoheat pozwoliła zamieścić urządzenia na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów, jedynej oficjalnej bazie urządzeń spełniających wymogi techniczne największego w Polsce programu dofinansowań Czyste Powietrze. Pompy ciepła Neoheat to gwarancja wydajnego ogrzewania w nowoczesnej odsłonie. Generalnym Dystrybutorem pomp ciepła Neoheat jest, działający od 30 lat na rynku HVAC&R, Iglotech Sp. z o.o., którego ugruntowana pozycja rynkowa pozwala na systematyczny rozwój oferty pomp ciepła. Potwierdza to wprowadzenie na rynek w 2023 r. pompy ciepła Neoheat Eko MONO działającej na czynniku chłodniczym R290. Jest to innowacyjne rozwiązanie potwierdzające strategię, jaką kieruje się marka – dostarczenia ekologicznych i wydajnych rozwiązań w zakresie ogrzewnictwa.

LG

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W ofercie znajduje się wiele modelu pomp ciepła, co pozwala na zastosowanie odpowiedniego urządzenia, do indywidualnych potrzeb. LG jest jedną z popularniejszych marek, jeśli chodzi o sprzęt elektryczny, dlatego wielu Klientów docenia ją za jakość, rozbudowaną ofertę i przede wszystkim ciągłe dążenie do ulepszania posiadanego asortymentu. Oferowane urządzenia zapewniają ogrzewanie, chłodzenie, ale także zaopatrzenie w ciepłą wodę. W zależności od wybranego wariantu, czy też korzystając z opcji "wszystko w jednym", można się przekonać o tym, jak wspaniale się sprawdzają. Specjaliści służą pomocą nie tylko przy dobraniu odpowiedniego urządzenia, ale również przy jego instalacji. Pozwala to na uzyskanie maksymalnych korzyści z inwestycji. 

Panasonic

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Pompy ciepła są oferowane w zależności od typu budynku. Wiadomo, że inne urządzenia sprawdzą się do domów postawionych według nowoczesnego stylu i zupełnie inne w przypadku budynków starszego typu, ale po modernizacji. Panasonic poprzez przygotowanie poszczególnych rozwiązań pragnie dostarczać rozwiązanie, które sprawdzi się w konkretnej nieruchomości. Dopasowanie urządzenia do warunków powoduje, że wydajność pracy, a tym samym temperatura będą na odpowiednim poziomie. Pompy ciepła oferowane przez firmę charakteryzują się doskonałą pracą, nawet w temperaturach minus 20 stopni. Bogaty wybór modeli pozwala na właściwy dobór, do powierzchni użytkowej, ale także typu posiadanej nieruchomości. W efekcie można cieszyć się ciepłym powietrzem w domu, nawet przy niezwykle mroźnych zimach, które wciąż się u nas zdarzają. Warto zapoznać się z ofertą firmy. 

Haier

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W ofercie znajdują się pompy ciepła i klimatyzacje zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i budynków firmowych. Pozwala to na zapewnienie sobie, jak i pracownikom odpowiednich warunków do pracy. Haier to gwarancja jakości, użyteczności i wydajności przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z ogrzewaniem. W strefie projektanta można zobaczyć, jak będzie szła instalacja, ale przede wszystkim Klient ma realny wpływ na jej rozprowadzenie po nieruchomości. To ogromna oszczędność na niepotrzebnych remontach, czy narażaniu inwestora na dodatkowe koszty. Rozbudowana oferta urządzeń i profesjonalna obsługa gwarantują, że wszystko odbywa się sprawnie, a sama oferta jest w pełni kompleksowa. 

Materiał partnera: Times Press
d1evonj
d1evonj