Trwa ładowanie...
2gv34q

Pralka ładowana od góry. Dlaczego warto ją kupić?

Pralki ładowane od góry to rozsądny wybór w przystępnej cenie. Są ciche, wydajne i delikatne dla ubrań, a do tego idealnie pasują do małych mieszkań. Oto ich największe zalety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cicha i mocna pralka o dużej pojemności ułatwi domowe porządki
Cicha i mocna pralka o dużej pojemności ułatwi domowe porządki (Shutterstock.com)
2gv34q

Nie tylko cena...

Pralki ze wsadem od góry to najlepsza alternatywa tam, gdzie z różnych powodów nie możemy wstawić modelu ładowanego od przodu. Za ich największą zaletę uważa się fakt, że są znacznie węższe. Rekordowe modele możemy wstawić we wnękę o szerokości zaledwie 40 centymetrów. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń np. na większą kabinę prysznicową. Te funkcjonalne urządzenia umożliwiają załadowanie prania bez konieczności schylania się i podnoszenia ciężkiego kosza z wilgotnymi ubraniami wprost z podłogi.

2gv34q

Maksymalna pojemność i moc przy niewielkich wymiarach

Wiele pralek tego rodzaju możemy kupić w atrakcyjnej cenie. W porównaniu do modeli z drzwiczkami frontowymi ich cena jest niższa od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W cenie do 1 tys. zł dostępne są modele w klasie energetycznej A++ oraz o pojemności nawet do 8 kilogramów. Taka pralka zaspokoi potrzeby całej rodziny. Liczba programów i funkcji jest porównywalna do innych pralek. Przeciętny model ze wsadem od góry ma funkcję ważenia prania, programy ekologiczne i do delikatnych materiałów, funkcję usuwania z odzieży sierści psa i kota, wysoką wydajność w czasie wirowania, a do tego stosunkowo cichy tryb pracy.

Pralki do nieustawnych mieszkań

Pralka ładowana od góry bywa rozwiązaniem w nieustawnych pomieszczeniach lub tam, gdzie nie ma możliwości komfortowego otwierania frontowych drzwiczek. Nad taką pralką nie powinno się jednak nic znajdować, a wnęka, w którą wstawiamy ten typ urzadzenia, powinna być odpowiednio wysoka ze względu na górną klapę oraz dozownik detergentów.

2gv34q

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


2gv34q

2gv34q
2gv34q