WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Niesamowita architektura: ściany wkomponowane w naturę

Niesamowita architektura: ściany wkomponowane w naturę

Gary Takle to człowiek, który najpewniej zwiedził najwięcej luksusowych rezydencji świata. Podróż z nim to nie tylko niesamowita przygoda, lecz także niewyczerpane źródło inspiracji. W kolejnym odcinku m.in. cudem wzniesione ściany w domu nad oceanem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Stylowa rezydencja znanego projektanta na wzgórzach Hollywood, nowoczesna architektura wybrzeża z widokiem na Pacyfik, a może europejska willa w dzielnicy celebrytów. Która z nieruchomości urzeknie was najbardziej?

Warto zwrócić uwagę na drugi dom. Jego ściany zaplanowano tak, by zapewniały prywatność, a jednocześnie były ograniczone do minimum. Zamiast zamykać przestrzeń w efekcie otwierają ją na szumiący wokół ocean. Nowoczesne budownictwo zostało – dosłownie i w przenośni oparte na lanym betonie i szkle oraz ocieplone drewnianymi sufitami.

Śmiałym rozwiązaniem są też ściany w piwnicy, nie tylko dlatego, że zdobią je artystyczne instalacje, lecz także dlatego, że... w ogóle udało się je postawić. Nie jest bowiem łatwo podpiwniczyć budynek zawieszony na klifie… Musicie to zobaczyć!

"Luksusowe rezydencje" - tylko w Telewizji WP. W każdy poniedziałek, wtorek i środę dwa odcinki jeden po drugim. Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.