Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
blachodachówka
Materiał partnera
09-12-2022 16:46
Materiał partnera: Times Press

Najlepsza blachodachówka na dom - TOP propozycje - Ranking

Pokrycie dachowe to wybór na lata, nic więc dziwnego w tym, że chcemy postawić na solidne materiały i perfekcyjne położenie. Jaka blachodachówka cieszy się największym zainteresowaniem? O czym należy pamiętać na etapie poszukiwania? Przedstawiamy najlepsze propozycje dostępne w Polsce. Dowiedz się, który producent blachodachówki jest godny zaufania. Lista TOP producentów.

 Źródło: materiały partnera
d4c3wf3

Bratex Dachy Mrzygłód

Spółka Bratex Dachy Mrzygłód to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy działa na polskim rynku od 1991 roku. Dzięki współpracy z renomowanym skandynawskim producentem blach lakierowanych SSAB powstają produkty o standardach jakości przewyższających normy europejskie. Blachy zabezpieczane są specjalną warstwą cynkową o masie 350 gramów na m², co stanowi aż o 27% lepszą ochronę w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Dzięki temu producent oferuje najdłuższą gwarancję na rynku – aż 75-letnią gwarancje funkcjonalności i 35- letnią gwarancje zachowania koloru. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się oryginalna paleta dziesięciu zupełnie nowych kolorów, powłoki Ceramic Matt Pro BT, która dostępna jest tylko w ofercie marki Bratex (Residential Buildings Design Colors). Topowe warianty materiałowe to powłoki oparte na bio technologii BT (Bio-based Technology). Stanowi ona mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego dzięki wyeliminowaniu uwalniania szkodliwych substancji do powietrza. W końcowej powłoce lakieru zastąpiono dużą część związków ropopochodnych estrem metylowym szwedzkiego oleju rzepakowego. Flagowymi produktami producenta są, pierwszy na świecie modułowy rąbek zatrzaskowy Bratex Savoy, panel na rąbek zatrzaskowy Bratex Snap Lock, oraz blachodachówki systemowe (układane wg. określonego schematu ze specjalnymi cechami), które dzielą się na: blachodachówki modułowe Bratex Savanna i Bratex Scandinavia oraz blachodachówki hybrydowe Bratex Centro i Bratex Horizon (dostępne w dwóch modelach sprzedaży – na arkusze o stałej długości oraz na wymiar o dowolnej długości). Jako dopełnienie systemu dachowego w ofercie możemy znaleźć również stalowy system rynnowy Bratex Struga. Aktualnie spółka Bratex Dachy Mrzygłód rozbudowuje płytę produkcyjno-magazynową do ponad 18.000m2, koniec prac przewidziany jest na kwiecień 2023 roku.

BP2 - BLACHPROFIL 2

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

BP2 jest polskim producentem kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych już od 1995 roku. Firma niezmiennie od wielu lat kieruje się zasadami, które gwarantują wysoką jakość, poczucie solidarności, zaufanie, ale także realizację wspólnego celu. Pozwala to na wyjątkową więź z ludźmi, a także przekonanie, że każdy w zespole jest ważny. W efekcie BLACHPROFIL 2 może się cały czas rozwijać. Jakość jest priorytetem we wszelkich działaniach, dlatego poszczególne zadania są nadzorowane przez niemiecką jednostkę DVS ZERT GmbH z siedzibą w Dusseldorfie. Firma BLACHPROFIL 2 posiada odnawialny Certyfikat, który jest potwierdzeniem perfekcyjnego działania Zakładowej Kontroli Produkcji. BP2 przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych produktów, dlatego stworzyliśmy własne, profesjonalne laboratoria w Polsce i Rumunii, w którym zarówno nasze produkty, jak i materiały, z których są wykonane, poddawane są rygorystycznym testom. 

d4c3wf3

W ofercie znajduje się między innymi dwumodułowa dachówka blaszana IZI LOOK, która jest idealnie płaska, a pokrycie nią jest odporne na upływ czasu i trendów. Łatwa w montażu, trwała, gwarancja na nią to 55 lat. Inną propozycją jest HETA 2.0, to produkt, który wyróżnia się wzorem, ale także nowoczesnością. Dwumodułowe arkusze i gotowe otwory montażowe sprawiają, że sam montaż jest prosty. To jeden z najczęściej wybieranych produktów. Trzecią propozycją jest STIGMA, czyli klasyczne dachówki blaszane, są one cięte na wymiar. W efekcie ich dopasowanie do dachu jest wręcz perfekcyjne. 

Blachotrapez

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

 Firma łączy pasję, doświadczenie i chęć ciągłego rozwoju, by sprostać oczekiwaniom wymagającego Klienta. Od wielu lat Blachotrapez współpracuje z największymi światowymi producentami surowców, co jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Ochrona dachu i standard bezpieczeństwa gwarantuje zastosowanie powłoki o nazwie Pladur®Wrinkle Mat Plus, która została opatentowana przez międzynarodowy koncern thyssenkrupp. W efekcie Klient może mieć pokrycie dachowe w klasie premium, zarówno jeśli chodzi o blachodachówki, panele dachowe, jak i blachy trapezowe. Nowoczesny park maszynowy, ale także uszlachetniona powierzchnia surowca pozwalają na zaoferowanie aż 60- letniej gwarancji na pokrycia. 

Blachy Pruszyński

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Firma Blachy Pruszyński to jeden z największych polskich producentów pokryć dachowych i elewacji. W ofercie znajdują się zarówno klasyczne pokrycia dachu z blach płaskich powlekanych, alucynkowych, ocynkowanych, ale również szeroki wybór falistych blach dachówkowych, jak i blach trapezowych. Uzupełnieniem dla pokrycia dachowego są oczywiście systemy rynnowe NIAGARA, które są wykonywane z metalu. Blachy Pruszyński to oferta skierowana do Klientów indywidualnych, ponieważ każde zamówienie jest realizowane osobno, z zachowaniem odpowiednich norm jakościowych. Można zdecydować się zarówno na klasyczne rozwiązania, jak i na specjalne zamówienie produkty o konkretnych wymiarach.

Materiał partnera: Times Press
d4c3wf3
d4c3wf3