Trwa ładowanie...
ycipk-4jpz7t

Kuchenka, lodówka, pralka i nie tylko. Mamy 3 gotowe zestawy w najniższej cenie

Marzenie o pięknej i funkcjonalnej kuchni często marzeniem pozostaje, bo napotykamy przeszkodę w postaci ograniczonego budżetu. Szafki na wymiar, dodatki, akcesoria i to, co najpotrzebniejsze w kuchni, czyli AGD. Znaleźliśmy szybkie i tanie oferty z chętnie wybieranymi sprzętami popularnych marek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elegancka i funkcjonalna kuchnia to spory wydatek. Jak wybrać AGD i nie przepłacić?
Elegancka i funkcjonalna kuchnia to spory wydatek. Jak wybrać AGD i nie przepłacić? (Shutterstock.com)
ycipk-4jpz7t

Zestaw AGD do 3 tys. zł – tak, to możliwe

Ile powinien kosztować zestaw AGD, zawierający kuchenkę lub płytę z piekarnikiem, lodówkę i pralkę? Buszując po sklepach w poszukiwaniu tych wszystkich, niezbędnych urządzeń, często dochodzimy do wniosku, że cała inwestycja wyniesie nawet do 10 tys. zł. Dla was przygotowaliśmy zestawy kilku znanych marek, które wyszukaliśmy w najkorzystniejszych cenach. Za okazały komplet wychodzi nawet poniżej 3 tys. zł.

ycipk-4jpz7t

Polacy chętnie stawiają np. na markę Electrolux, która oferuje wszystkie niezbędne urządzenia AGD do wyposażenia kuchni. Znaleźliśmy między innymi piekarnik i płytę indukcyjną, które w wielu sklepach są droższe nawet o 300 zł. Można do tego dobrać odkurzacz i zmywarkę w korzystnej cenie.

AGD do kuchni – tanie, ale dobrej marki

Nie przepłacić i dostać produkt trwały, funkcjonalny i estetyczny – to właśnie marzenie większości konsumentów, którzy rozglądają się za kompletem AGD. Największe sprzęty to też największy wydatek, przez co wymieniamy je rzadziej np. od odkurzacza. Stąd bardziej zależy nam na wysokiej jakości tzw. dużego AGD.

ycipk-4jpz7t

Poza ceną i jakością patrzymy także na wzornictwo i tu nieco trudniej zaoszczędzić. Najtańsze urządzenia do wyposażenia kuchni to modele w bieli, a dużą popularnością cieszy się AGD w kolorze stali nierdzewnej. Jeśli kolor lodówki czy kuchenki jest dla ciebie drugorzędny, możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na całym zestawie.

Nowoczesne wzornictwo jest w cenie – urządzenia Samsung to hit

Urządzenia marki Samsung opisywaliśmy przy okazji rodzinnych lodówek. Fenomen ich popularności to korzystna cena w stosunku do wysokich standardów, jakie spełniają te sprzęty. Uchodzą za zauważalnie droższe od najchętniej wybieranych, ale znaleźliśmy wybór AGD do kuchni, których cena jest tylko o 100 do 200 zł wyższa, niż w przypadku innych, popularnych kuchenek, lodówek i piekarników.

ycipk-4jpz7t

Chętnie stawiamy na tę markę między nnymi ze względu na nowoczesne wzornictwo i dużą liczbę przydatnych funkcji. Nasz wybór pada często na mniejsze sprzęty tej marki jak mikrofalówki czy odkurzacze.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jpz7t

ycipk-4jpz7t
ycipk-4jpz7t