Trwa ładowanie...
ycipk-l4gd96

Jaki wentylator do jakiego wnętrza? Przegląd urządzeń wentylujących w promocji

Kiedy robi się gorąco, robimy wszystko, aby nieco się odchłodzić. Najprościej kupić wentylator, a tych jest na rynku naprawdę sporo. Który model wybrać do jakiego wnętrza i które modele kupimy teraz taniej, chociaż letni sezon trwa?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiatrak stołowy przyda się w niewielkich mieszkaniach lub biurach
Wiatrak stołowy przyda się w niewielkich mieszkaniach lub biurach (Fotolia)
ycipk-l4gd96

Kompaktowe urządzenia, które przyniosą ulgę

Najprostsze i najtańsze wentylatory to modele stołowe i podłogowe. Są najlepsze do małych pomieszczeń. Możemy je postawić na komodzie lub na podłodze i skierować kojący podmuch w wybranym kierunku, lub włączyć funkcję cyrkulacji, czyli ruchów wiatraka na boki. Ich zaletą jest niewątpliwie niska cena, mobilność i dostępność, ale wadą tego typu urządzeń jest niska wydajność.

Wydajny i nieco mocniejszy model o stabilniejszej podstawie możemy ustawić np. w kącie większego pomieszczenia, na podłodze. Metalowa, solidna obudowa sprawi, że w urządzenie nic się nie zaplącze.

ycipk-l4gd96

Najchętniej wybierane wentylatory

Wentylatory na teleskopowym, stabilnym stojaku i z regulowaną wysokością to jedne z częściej kupowanych modeli. Są bardziej uniwersalne od stołowych, mają też często więcej opcji regulacji nawiewu. Cechuje je też cena odpowiednia do wydajności i jakości urządzenia. Na uwagę zasługują czarne wiatraki, które dobrze wpasują się we współczesne wnętrza. Łatwe do przestawienia i uniwersalne. W sam raz do średniego pomieszczenia.

Ergonomiczne wentylatory kolumnowe to nic innego, jak kilka wiatraków umieszczonych pionowo. Zajmują niewiele miejsca, łatwo ustawić je w kącie salonu. Pasują do nowoczesnego wystroju wnętrz.

ycipk-l4gd96

Nie tylko chłodzi, ale i wygląda - elegancki wentylator

Być może zdarzyło wam się zawitać w eleganckie miejsce, które skutecznie oszpecono przez postawienie w środku dużego, białego wiatraka. Proste, ekonomiczne urządzenia są bardzo funkcjonalne, ale nie wszędzie pasują. Choć elegancka kancelaria lub gabinet są już najczęściej wyposażone w nowoczesną klimatyzację, to nie zawsze jest to standardem i czasem trzeba się wspomóc wentylatorem. Sprawdzą się w miejscach, gdzie klimatyzacji nie da się zainstalować, jak np. w niektórych mieszkaniach w blokach. To wydajne, smukłe i przyjemne dla oka urządzenia, które pasują nawet do bardzo eleganckich miejsc. Prezentują się nietypowo, lecz te oryginalne sprzęty kryją całkiem niezłe parametry, które pozwolą odczuć komfort nawet w średnich pomieszczeniach. Na pewno nie będą tylko ozdobą, ale też dobrze spełnią swoją funkcję.

ycipk-l4gd96
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-l4gd96

ycipk-l4gd96
ycipk-l4gd96