Trwa ładowanie...
d2w3upz

Zestawy mebli do jadalni. Ceny już od 479 zł za cały komplet

Bez miejsca, przy którym jemy wspólne posiłki trudno sobie wyobrazić dom. Często zestaw mebli do jadalni to spory wydatek, ale w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert natrafiliśmy na kilka ciekawych propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tradycyjny stół i nowoczesne krzesła to udane zestawienie do jadalni
Tradycyjny stół i nowoczesne krzesła to udane zestawienie do jadalni (Materiały prasowe)
d2w3upz

Klasyczny minimalizm jest na topie

Niewielkie, stylowe zestawy z krzesłami lub stołkami i stołem w prostym stylu wpasują się do różnych wnętrz. Są klasyczne, ale równocześnie niebanalne. Ich zaletą jest duża kompaktowość, dzięki której wstawimy taki zestaw także do niewielkich jadalni i salonów.

Często zwyczaj wspólnego jedzenia zanika, bo każdy wychodzi z domu o innej godzinie i część domowników wraca późno. Dlatego w niektórych domach rezygnuje się z klasycznego stołu z krzesłami w jadalni. Niesłusznie, bo nawet do sporadycznych spotkań z rodziną czy przyjaciółmi przyda się niewielki stół, przy którym spędzimy miłe chwile.

d2w3upz

Duża rodzina – duży stół

Mały zestaw łatwiej znaleźć w dobrej cenie, ale nawet większy komplet mebli ze stołem i krzesłami wydaje się bardziej przystępny dla przeciętnego budżetu, kiedy natrafimy na atrakcyjną promocję. Przeceny i rabaty na zestawy mebli ze sklepów sieciowych najczęściej obejmują najpopularniejsze modele, czyli te, które znajdą się w wielu domach. Jeśli szukamy czegoś oryginalnego i stylowego – cena bywa wysoka. Wystarczy poszukać nieco dłużej, aby znaleźć np. drewniany zestaw mebli z dużym stołem, który teraz kupimy taniej o 670 zł.

d2w3upz

Jadalnia w małym mieszkaniu

Bywa, że posiłki jemy przy kuchennym blacie lub niewielkich kuchennych stolikach. Często jest to podyktowane metrażem mieszkania, ale mały, kwadratowy stół o długości boku do około 1 metra nie zajmie dużo miejsca. Tu przyda się biały, zgrabny stół.

d2w3upz

Do kompletu łatwo dokupimy podobne krzesła. Nawet jeśli nie kupujemy gotowego zestawu od tego samego producenta, to bez problemu znajdziemy pasujące do siebie meble. Krzesła najczęściej kupujemy w zestawach od 2 do 4 sztuk, dzięki czemu dopasujemy odpowiednią liczbę do naszych potrzeb.

Podziel się opinią

Share

d2w3upz

d2w3upz
d2w3upz