Trwa ładowanie...

Urządzenia do czyszczenia Karcher w atrakcyjnych cenach. Do domu i nie tylko

Firma Karcher to uznany producent urządzeń czyszczących. Produkty tego przedsiębiorstwa cieszą się dużą popularnością nawet pomimo stosunkowo wysokiej ceny. W internecie znaleźć jednak można sprzęt do mycia ciśnieniowego w atrakcyjnych cenach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Urządzenia do czyszczenia Karcher w atrakcyjnych cenach. Do domu i nie tylkoŹródło: Materiały prasowe
dghh22l
dghh22l

Poniżej znajdziesz zestawienie myjek ciśnieniowych, urządzeń do mycia, odkurzaczy oraz wiele innych sprzętów w atrakcyjnych cenach.

Zamiatarki

Profesjonalna zamiatarka to sprzęt, który warto mieć w swoim garażu, zwłaszcza, jeśli masz duże podwórko. Solidny mechanizm to w tym przypadku podstawa. Dzięki wyprofilowanej szczotce i odpowiedniej prędkości obrotów urządzenie nie wzbija tumanów kurzu, a jednocześnie usuwa z podjazdu uschnięte liście, niedopałki czy piasek. Jedną z zalet tego typu urządzeń jest ich kompaktowość. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a sam proces składania trwa dosłownie chwilę. Co za tym idzie jest łatwa do transportowania, bez problemu spakujesz ją do samochodu.

Pixabay.com
Źródło: Pixabay.com

Myjki ciśnieniowe

W przypadku wyboru myjki podstawowym parametrem, który umożliwi porównywanie poszczególnych modeli jest ciśnienie . W zależności od ceny produktu, można znaleźć urządzenia, które oferują od 60 do 170 barów, im większe ciśnienie, tym lepiej pracuje sprzęt, ale również tym łatwiej uszkodzić delikatne powierzchnie. Drugim ważnym elementem są dodatkowe końcówki. To od ciśnienia i lancy zależy, jak dobrze będzie sprawować się urządzenie.

Myjka ciśnieniowa przyda się w różnych sytuacjach. Mycie samochodu, odświeżanie elewacji, czyszczenia chodnika, kostki brukowej oraz ogrodzenia z błota i kurzu to tylko kilka pomysłów. Warto zwrócić uwagę na to, że droższe modele, przeznaczone do zadań specjalnych, nie zawsze sprawdzą się w domowych pracach, dlatego lepiej nie przepłacać. Nawet za kilkaset złotych dostaniesz urządzenie, które pozwoli ci szybko i sprawnie usunąć uciążliwy brud.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Odkurzacze

W ofercie firmy znajdziesz również sporo sprzętów przeznaczonych do zachowania czystości w domu. Odkurzacze kominkowe poradzą sobie z popiołem i sadzą, a specjalny filtr sprawi, że pył nie dostanie się do silnika. Wiele osób wykorzystuje również dobrej jakości odkurzacze kominkowe do czyszczenia pieca. Dzięki temu wzrasta wydajność pieca, co szczególnie mocno widać podczas ujemnych temperatur. Urządzenia przemysłowe cechuje wysoka moc, która przekłada się na o wiele większą wydajność pracy.

Odkurzacze piorące to naturalny wybór dla osób posiadających dywany i wykładziny. wyposażone w końcówki przeznaczone do prania dywanów i tapicerek sprawdzą się na każdej powierzchni. Odkurzacze z filtrem wodnym wybiorą natomiast alergicy i właściciele zwierząt domowych. Wszystkie zebrane zanieczyszczenia są wciągane do specjalnego pojemnika i przepuszczane przez znajdującą się w nim wodę. Powietrze wypuszczane przez urządzenie jest bardzo wilgotne, dlatego odkurzając mieszkanie, jednocześnie je nawilżasz.

Myjki do okien

W ofercie sprzedawcy znajdziesz również urządzenia do czyszczenia okien. Dzięki nim praca będzie przebiegać szybko i sprawnie. Urządzenie odsysa wodę z czyszczonych powierzchni, a co za tym idzie nie pozostawia za sobą smug czy zacieków. Nadaje się zarówno do czyszczenia okien, jak i luster czy glazury. Warto mieć taki sprzęt podczas nadchodzących wiosennych porządków.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dghh22l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dghh22l