WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Taśmy i listwy LED w naszych wnętrzach. Łatwy montaż i coraz lepsze ceny

Listwy LED dają niezwykłe możliwości tworzenia spektakularnych aranżacji. Dzięki atrakcyjnej cenie, łatwemu montażowi i dowolnej barwie światła równie dobrze sprawdzą się w sypialni i łazience, jak w kuchni i pokoju dziennym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za pomocą oświetlenia LED podkreślimy wnęki, lustra, meble i wiele innych elementów wnętrza
Za pomocą oświetlenia LED podkreślimy wnęki, lustra, meble i wiele innych elementów wnętrza (Materiały prasowe)
WP

Taśmy i listwy LED w naszych wnętrzach – rozwiązanie dla kreatywnych

Efektowne doświetlanie pomieszczeń za pomocą listw LED znamy głównie z aranżacji łazienek, sufitów z płyt kartonowo-gipsowych i podświetlanych szafek kuchennych. Możliwości jest jednak znacznie więcej, bo w kreatywny sposób, możemy wmontować listwę LED np. w podłogę, ściankę działową pomiędzy kuchnią a salonem lub stworzyć z taśmy dowolną dekorację ścienną w pokoju nastolatka.

Oświetlenie LED to sztywne listwy i miękkie taśmy kupowane w rolkach. Taśmy stosuje się w miejscach, gdzie sama instalacja jest niewidoczna – sama taśma prezentuje się niezbyt elegancko, dlatego najlepiej ukryć ją pod krawędzią wanny lub nad gzymsem. Niektóre z nich to produkty samoprzylepne, dzięki czemu montaż jest prosty.

WP

Jeśli jednak oświetlenie będzie widoczne np. pod szafkami kuchennymi, lepszym rozwiązaniem jest listwa.

Jeden kolor na stałe czy codziennie inny?

Największa zaleta oświetlenia LED w porównaniu do zwykłego, to możliwość dowolnej zmiany koloru światła. Możemy wybrać jeden, konkretny kolor, lub wybrać taśmę RGB, w której kolor możemy dostosować do pory dnia, okazji, rodzaju pomieszczenia lub nastroju.

WP

Taśmy LED – dekoruj bez ograniczeń

Taśmę LED można w przypadku większości produktów skracać co 10 cm – najczęściej posiada ona zaznaczone miejsca odcinania. Nie musisz szukać odpowiedniej długości taśmy "na wymiar".

Aranżacje bez ograniczeń – listwy LED z zestawami do rozbudowy

Dzięki zestawom do rozbudowy możliwa jest jeszcze większa elastyczność aranżacji. Kable i złączki pozwalają na komponowanie przyciętych na wymiar taśm LED tak, aby oświetlenie było dopracowane w każdym szczególe. Dzięki takim pomysłowym rozwiązaniom nie grożą nam zbędne, szpecące kable lub nieeleganckie fragmenty instalacji widoczne we wnętrzu.

WP

Pełna kontrola nad barwą i natężeniem światła – kontroler LED

Szeroki wybór taśm z różnym typem oświetlenia pozwala dobrać odpowiednia o naszej wymarzonej aranżacji, ale jeszcze większą kontrolę nad oświetleniem dają kontrolery LED. Zaawansowany i często bezprzewodowy sterownik do obsługi oświetlenia LED współpracuje z trzy- i czterokolorowymi taśmami. Poza swobodnym kontrolowaniem koloru i natężenia światła, we wnętrzach tego rodzaju kontrolery stosuje się np. do organizacji niewielkich parkingów.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP