WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Stoliki w nowoczesnym stylu. Do minimalistycznych wnętrz

Cenisz minimalizm we wnętrzach? Unikasz kupowania bibelotów, a stawiasz na nowoczesną surowość? Proste meble w jednolitych kolorach będą dla ciebie idealnym wyborem. Zobacz, jakie stoliki proponujemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minimalistyczny stolik też może zachwycać
Minimalistyczny stolik też może zachwycać (iStock.com, Fot: FollowtheFlow)
WP

Stoliki w nowoczesnym stylu – do jakich wnętrz?

Skromny stolik, bez zdobień czy wyrazistych kolorów, będzie idealnym wyborem do wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Świetnie uzupełni surowy wystrój, w którym królują stonowane, harmonijne kompozycje kolorystyczne, prostota formy oraz funkcjonalizm. Minimalizm to trend, który staje się coraz bardziej modny ze względu na ruchy eko i zero waste, w których ogranicza się kupowanie i kolekcjonowanie, a stawia na wielokrotne wykorzystywanie różnych rzeczy.

WP

Skromny stolik może być też elementem wyposażenia industrialnego salonu czy sypialni. Styl industrialny to dobry wybór dla osób, które cenią przestronność, światło, jasne kolory i proste, nowoczesne wzornictwo inspirowane stylem retro (gramofony, ciepłe drewno, miedziane lampy z żarówkami zwanymi edisonkami).

iStock.com
Podziel się

Stoliki w nowoczesnym stylu – liczy się design

WP

Czy skromne, pozornie nieładne stoliki mogą czymś zachwycać? Tak. Na przykład nowoczesnym wzornictwem, które odbiega od tradycyjnych konstrukcji składających się z prostokątnego lub okrągłego blatu oraz prostych czterech nóg z drewna. Teraz wykorzystuje się najczęściej cienkie stelaże łączone w wielokąty oraz gładkie blaty z drewna, hartowanego szkła albo metalu. Czasami dodaje się żywe, wyraziste kolory, które przyciągają uwagę, jednak częściej znajdziemy modele stonowane, jednokolorowe lub dwukolorowe.

Wśród naszych propozycji znalazły się stoliki kawowe, pomocnicze i nocne, które charakteryzują się prostą, ale pomysłową konstrukcją. Większość ma stalowe podstawy lakierowane proszkowo i blaty z drewna litego dębowego (niektóre mają blat z hartowanego szkła albo stali). Wszystkie kosztują od ok. 600 zł do ok. 2200 zł.

WP

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP