Trwa ładowanie...
d3q6w1o

Pionowe odkurzacze z funkcją mopowania. Czysta podłoga w kilka chwil

Pionowe odkurzacze z funkcją mycia, zbierania wody i osuszania pomogą posprzątać bez schylania, szybko i łatwo. To urządzenia coraz bardziej wydajne i dużo bardziej skuteczne od wcześniejszych modeli, które nie zawsze działały zadowalająco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urządzenie "2 w 1", które pomoże nam równocześnie poodkurzać i zetrzeć podłogę
Urządzenie "2 w 1", które pomoże nam równocześnie poodkurzać i zetrzeć podłogę (Shutterstock.com)
d3q6w1o

Przedświąteczne porządki dla spóźnialskich

Wszyscy lubimy mieć posprzątany dom, ale nie każdy z nas ma na to wystarczającą ilość czasu i sił. Niektórym zależy na tym, aby dom lub mieszkanie zostało dokładnie uprzątnięte przed świąteczną wizytą rodziny, inni zaś po prostu cenią oszczędność czasu. Staranne poodkurzanie każdego zakamarka, a następnie przetarcia go na mokro zajmuje mnóstwo czasu... A może by tak ułatwić sobie życie i wybrać urządzenie, które wykona dwa zadania równocześnie? Mopujący odkurzacz to idealne rozwiązanie.

d3q6w1o

Pionowe odkurzacze mopujące — tak się sprząta w XXI wieku

Odkurzacze z funkcją mopowania działają tak, jak zwykły odkurzacz pionowy, ale dodatkowy zbiornik z wodą i mopująca nakładka ścierają podłogę na mokro wodą z odrobiną detergentu, a następnie zasysa brudną wodę, dzięki czemu podłoga jest czysta i sucha. Wiele z nich to modele bez kabla, które obsługuje się jedną ręką i są dodatkowo wyposażone w mały, ręczny odkurzacz, który łatwo się wypina w celu dostania się do zakamarków np. między oparciem kanapy, a jej siedziskiem.

d3q6w1o

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe

Współczesne odkurzacze pionowe ułatwiają domowe porządki. Na co zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza mopującego? Istotna jest moc, poziom hałasu, jaki generuje, a jeśli posiada kabel - to czy jego zasięg jest odpowiedni. Jeśli to urządzenie działające na akumulator, zwróćmy uwagę na czas jego pracy, aby nie rozładował się w trakcie sprzątania, bo pełne naładowanie akumulatora wynosi kilka godzin. Jeśli często będziemy podnosić swój odkurzacz np. na licznych schodach - wybierzmy lżejszy model, np. o wadze ok. 3 kg. Odkurzacze z funkcją mycia są wyposażone w różnego rodzaju filtry (np. HEPA), które będą przydatne zwłaszcza w mieszkaniach osób ze skłonnością do alergii.

d3q6w1o

Podziel się opinią

Share

d3q6w1o

d3q6w1o