Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
pralki
27-09-2018 09:27

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch dotrzymają Ci kroku

Jacy jesteśmy – zabiegani czy po prostu pełni pasji? Ze słabostką czy smykałką do nowych technologii? Stali w wyborach czy zmienni w nastrojach? Odrobinę roztargnieni... czy zatroskani o bliskich? Marka Bosch przedstawia pralki Serie | 8, które stworzą z nami świetny duet. Przez podobieństwo czy przeciwieństwo – o tym zdecydujemy sami.

Share
Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch dotrzymają Ci krokuŹródło: Materiały prasowe
d4bawpo

Pralki z systemem i-DOS i Home Connect – inteligentnie, znaczy łatwo
Praca pełna wyzwań i chwile z rodziną – gdy robimy coś naprawdę ważnego, czas biegnie, jak szalony. Ciągle na „pełnych obrotach”, szukamy rozwiązań, które dotrzymają nam kroku, by po godzinach cieszyć się już tylko obecnością najbliższych. Pralki Bosch z systemem i˗DOS i funkcją zarządzania online to ucieleśnienie idei „connected life”. Wyposażone są w komfortowy wyświetlacz ComfortControl Plus, wykonany w technologii TFT i moduł wi˗fi, który pozwala sterować praniem za pomocą aplikacji Home Connect na tablety i smartfony (z systemem iOS lub Android).

W porannym pośpiechu lub przed wyjazdem możesz wrzucić ubrania do pralki, by pranie uruchomić zdalnie, w drodze czy przerwie na lunch. Zajmie to dosłownie moment, bo w ustawieniu parametrów prania pomoże funkcja EasyStart, dzięki której łatwo dopasujesz program, a powiadomienie o zakończeniu prania otrzymasz online. Gdy w czasie domowych porządków lub przygotowań do podróży zapomnisz wrzucić do pralki ulubioną koszulę, za pomocą przycisku Start/Pauza możesz łatwo dodać zapomnianą rzecz, jeśli tylko cykl prania jeszcze na to pozwala.

Już wiesz, że zmywanie naczyń w zmywarce zużywa mniej wody, a prysznic jest bardziej „eko” niż kąpiel w wannie – a jak oszczędzić podczas prania? Odpowiedź zna i˗DOS™. Ten precyzyjny system dozujący zbada ilość i rodzaj ubrań, a nawet stopień zabrudzenia tekstyliów (program automatyczny), uwzględni typ środka piorącego i twardość wody, by odmierzyć jej tyle, ile to konieczne dla perfekcyjnych efektów. Przy 220 cyklach prania możesz oszczędzić aż do 7 062 litrów wody. Czy jedna nakrętka środka piorącego to dużo czy mało? Na szczęście nie musisz tego wiedzieć. Napełnij zbiornik detergentem w płynie jeden raz, by zapomnieć o dozowaniu nawet do 20 cykli, a przy tym oszczędzić nawet do 30% płynu do prania.

d4bawpo

Bezpiecznie i szybko: pralki Bosch z ActiveOxygen
Gdy mowa o bezpieczeństwie naszych bliskich, nie ma kompromisów – także w sprawach tak codziennych, jak pranie. Dlatego marka Bosch opracowała innowacyjną technologię ActiveOxygen, która osiąga najlepsze efekty higienicznego prania. ActiveOxygen jest naturalną substancją złożoną z cząsteczek tlenu, wytwarzaną wewnątrz pralki. Zimna mgiełka aktywnego tlenu oczyszcza pranie na początku i na zakończenie cyklu, aby skutecznie usunąć aż do 99,99% bakterii i zarazków. Dzięki temu, upierzesz ubrania w sposób higienicznie czysty, bez konieczności oddzielania codziennej odzieży, sportowej, bielizny czy przytulanek dla niemowląt.

Nowe pralki Bosch wyjątkowo subtelnie potraktują Twoje ulubione ubrania. Unikalny system VarioDrum z falistą strukturą bębna i asymetrycznymi łopatkami, równomiernie rozprowadza wodę bez rozciągania, marszczenia i niszczenia tkanin. W połączeniu z ActiveOxygen zapewnia on perfekcyjne efekty nawet w temperaturze 20°C, a także wtedy, gdy chcesz po prostu odświeżyć odzież bez użycia wody – dzięki programowi ActiveOxygen Refresh.

Marka Bosch dodała też funkcje, dzięki którym pranie staje się szybsze i bardziej oszczędne. Możesz wybrać opcję EcoPerfect, by ograniczyć zużycie energii nawet o 50% ,albo TimePerfect i skróć czas prania aż do 65%, bez obniżania wydajności.

d4bawpo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bawpo
d4bawpo