WP

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Artykuł sponsorowany
nieruchomości

Osiedle Mezzo – płyń z nurtem miasta

Chcemy mieć na wyciągnięcie ręki dostęp do edukacji, pracy i rozrywki. Żyć otoczeni wszystkim, czego nam potrzeba. Rozwijać się i podążać za dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością. Aktywni mieszkańcy Trójmiasta to, czego szukają znajdą w samym sercu gdańskiego Przymorza. To tu powstaje ekologiczne Osiedle Mezzo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osiedle Mezzo – płyń z nurtem miasta
(Materiały prasowe)
WP

Na pełnym życia Przymorzu swoje miejsce odnajdą ci, którzy cenią sąsiedztwo miejsca pracy, uczelni, nowoczesnych klubów fitness czy centrów handlowych. Niespełna kwadrans spacerem od inwestycji zlokalizowana jest również stacja SKM Przymorze, dzięki czemu centrum Gdańska, rozrywkowa oferta Sopotu i Gdynia będą zawsze po drodze. Ponadto dzielnica zlokalizowana w samym środku Trójmiasta gwarantuje bliskość zarówno oferty kulturalnej, jak i możliwość aktywnego wypoczynku w Parku im. R. Reagana czy na pobliskiej plaży.
Aktywni mieszkańcy, którzy stawiają na rozwój osobisty i karierę zawodową, zapomną o stresie codziennego stania w korkach. Największe centra biurowe znajdują się w odległości już kilkuset metrów od osiedla Mezzo na Przymorzu.

Materiały prasowe
Podziel się

Studenci Uniwersytetu Gdańskiego mogą być spokojni – liczne ścieżki rowerowe i przystanki komunikacji miejskiej sprawią, że więcej nie spóźnią się na zajęcia.
Tym, którzy wolą spędzać czas na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe i rekreacyjna oferta pasa nadmorskiego dostarczą wielu okazji do aktywnego wypoczynku. Rowerowa wycieczka do Parku im. Ronalda Reagana czy na Molo w Brzeźnie zajmie nie więcej niż 15 minut.

WP

Projekt Mezzo powstał ze specjalnym uwzględnieniem ekologii. Dlatego na terenie osiedla oraz w częściach wspólnych budynków zaplanowane zostało energooszczędne oświetlenie. Koszty zużycia energii elektrycznej zminimalizowane zostaną dzięki panelom słonecznym, zasilającym części wspólne budynków. Na osiedlu znajdzie się też wyjątkowo dużo miejsc postojowych dla rowerów oraz hale garażowe z doprowadzonym do każdego stanowiska zasilaniem elektrycznym.

Polub WP Dom
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP