Trwa ładowanie...

Oryginalne łóżeczka dla dzieci. Do spania i zabawy

Pokój dla dziecka nie powinien być nudny. Fantazyjne meble o oryginalnym kształcie lub z gamą kolorowych zdobień przyciągają uwagę i są świetnym sposobem na dekorację wnętrza. Poniżej prezentujemy kilka oryginalnych łóżek dla maluchów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Oryginalne łóżeczka dla dzieci. Do spania i zabawyŹródło: iStock.com, fot: KatarzynaBialasiewicz
d47budf
d47budf

Jeśli twoja pociecha wyrosła już z głębokiego łóżeczka z wysoką barierką, możesz jej sprawić oryginalny model w ciekawym kształcie lub z różnymi, baśniowymi postaciami. Łóżko to niewątpliwie najważniejszy element wyposażenia pokoju dziecka, które nierzadko jest traktowane jako miejsce do zabawy, a nie jedynie do odpoczynku. Czasy szarych, prostych i nudnych łóżek bez wyrazistych dekoracji już dawno odeszły w zapomnienie.

Łóżka w kształcie samochodów wyścigowych, pociągów, samolotów czy statków kosmicznych to nie jedyne modele dostępne na rynku. Dzięki nim rozwija się kreatywność dziecka, które chce naśladować prawdziwych kierowców pilotów czy kapitanów statków. Podobnie jest z egzemplarzami w kształcie domków na drzewie, które mogą stanowić świetne miejsce zabawy np. w odkrywcę. Niektóre łóżeczka mogą być też znakomitą twierdzą dla małych księżniczek lub książąt – na rynku znajdziemy też modele w kształcie zamku.

Łóżka dla dzieci w różnych interesujących formach to nie jedyny wariant. Modele z wzorzystymi elementami to również świetny, chociaż bardziej zachowawczy wybór. Niektóre łóżka mają mają typowe motywy dziecięce, a więc np. kolorowe zwierzęta, serduszka czy gwiazdki, a na innych widnieją wizerunki popularnych postaci z baśni, które na pewno są rozpoznawalne przez dzieci. Hitem są łóżeczka z baśni "Kraina lodu", której motywy znajdziemy obecnie niemalże na każdych dziecięcych przedmiotach, np. na ubraniach, akcesoriach szkolnych czy zabawkach. Warto również zwrócić uwagę na egzemplarze z Myszką Miki, którą znają również dorośli. Oba te modele znalazły się także na naszej liście.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d47budf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47budf