WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Informacja prasowa
pranie
04-07-2018 (10:38)

Niepokonany duet dla świeżości, której trudno się oprzeć

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć. Dzięki niezwykłej świeżości swoich ubrań czujesz się przygotowany na każde wyzwanie i zawsze jesteś w stanie dać z siebie wszystko. To tak, jak rekordowi mistrzowie FC Bayern Monachium - klubu, którego oficjalnym partnerem została marka Lenor Unstoppables.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niepokonany duet dla świeżości, której trudno się oprzeć
(Lenor)
WP

Sport jest ważną częścią życia codziennego – bez względu na to, czy uprawiasz go zawodowo, rekreacyjnie, czy też kibicujesz swojej ulubionej drużynie podczas ważnego meczu. Jednak aktywny tryb życia niesie ze sobą zadanie prawie niemożliwe do wykonania, czyli utrzymanie przez długi czas świeżości odzieży sportowej.

Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables rozwiązują ten problem. Innowacyjna technologia skutecznie pochłania przykre zapachy i uwalnia intensywną, przyjemną woń, utrzymując ubrania w świeżości przez długi czas. Ponieważ produkt nie zawiera składników zmiękczających, idealnie nadaje się do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej, która ze względu na swoje zastosowanie szybko zaczyna przesiąkać brzydkim zapachem.

Świeżość ubrań utrzymująca się przez długi czas ma również pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Tak też widzi to Thomas Müller: "Nie ma nic gorszego niż uczucie dyskomfortu powodowane przez nieprzyjemny zapach unoszący się z ubrania, które mamy na sobie”. David Alaba dodaje: "To po prostu ważne, by dobrze pachnieć. Jeśli ładnie pachniesz, zaczynasz dzień ze znacznie większą pewnością siebie”. Dzięki temu lepiej można skupić się na najważniejszych wyzwaniach. W tak niezwyciężonym klubie jak Bayern Monachium jest to szczególnie istotne. Robert Lewandowski mówi: "W Bayernie trzeba zawsze być pełnym energii, w 100 procentach przygotowanym i bardzo skoncentrowanym”. A żeby doskonale zagrać, oczywiście trzeba być perfekcyjnie przygotowanym pod każdym względem - dotyczy to także stroju.

WP

Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables w sposób szczególny dbają o świeżość ubrań.
• Zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami dzięki innowacyjnej technologii nadającej ubraniom niezwykłą świeżość.
• Wysoce skuteczny system uwalniania przyjemnego zapachu aktywuje świeżość w stresujących sytuacjach – niezależnie od tego, czy przeżywasz mecz na trybunach, czy kiedy dajesz z siebie wszystko uprawiając dowolny sport.
• Świetnie nadaje się do odzieży sportowej i funkcjonalnej, w której włókna syntetyczne łatwo przesiąkają nieprzyjemnymi zapachami.

Produkt dostępny jest w 4 zapachach:
Unstoppables Fresh – Morskie połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi.
Unstoppables Bliss – Egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i dolną, kremową nutą słodkiej brzoskwini.
Unstoppables Lavish – Luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi wyrafinowane, kremowe połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.
Unstoppables Dreams – Wyrafinowane połączenie kwiatu jaśminu i wanilii, które działa kojąco i odprężająco.
Sugerowanej cena detaliczna Lenor Unstoppables to 25,99 zł/ (275g). Cena w poszczególnych sklepach może się różnić.

Polub WP Dom
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP