Trwa ładowanie...
ycipk-3x2q5v

Myjki dla czyściochów — co dają nam niedrogie modele?

Myjka elektryczna to proste w obsłudze urządzenie, które możemy wykorzystać w przedświątecznych porządkach lub w domu, w którym mieszka alergik. Czy niedrogie modele tych urządzeń opłaca się kupić?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Myjki, odkurzacze do wody i proste parownice pomagają nam w codziennym utrzymaniu porządku
Myjki, odkurzacze do wody i proste parownice pomagają nam w codziennym utrzymaniu porządku (Shutterstock.com)
ycipk-3x2q5v

Myjka do okien – czysta wygoda i zaoszczędzony czas

Jeśli mamy dużo okien, perspektywa mycia ich wszystkich z dwóch stron przed świętami może być przerażająca. Wedy warto zainwestować w myjkę. Upraszcza i przyspiesza ściąganie wody z płynem z szyb. Nie musimy ich dzięki temu polerować i wycierać do sucha ściereczką. Funkcjonalne modele kupimy już za 250 do 300 zł. Są na tyle proste w obsłudze, że mogą nimi sprzątać nawet dzieci.

Nowsze myjki mają możliwość dopasowania dodatkowych akumulatorów, które możemy ładować osobno. Pierwsze urządzenia tego rodzaju do ściągania wody i płynu z szyb działały z ładowarką podłączoną bezpośrednio do urządzenia. Teraz łatwiej jest zaopatrzyć się w dwa akumulatory. W czasie, kiedy urządzenie pracuje, drugi akumulator może się ładować. W ten sposób utrzymujemy ciągły tryb pracy.

ycipk-3x2q5v

Proste myjki parowe – skutecznie i ekologicznie posprzątasz cały dom

Walka o czystość w domu alergika lub maniakalnego czyściocha jest niełatwa, ale możliwa, nawet bez detergentów. Jednym ze skutecznych sposobów na kurz, brud i roztocza jest parownica. Jej działanie jest proste i pozwala sprzątać wiele różnych zakamarków i powierzchni bez detergentów. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia z płytek, frontów, blatów, fug, armatury, okien i urządzeń.

Materiały prasowe
Podziel się

Urządzenie, do którego sam dobierzesz akcesoria

W prosty sposób zaoszczędzimy pieniądze, jeśli wybierzemy model myjki lub oczyszczacza bez asortymentu akcesoriów. Wymienne końcówki, płyny, ściereczki i końcówki, mają za zadanie podnieść w oczach konsumenta atrakcyjność oferty. Dlatego, jeśli nie zależy ci na teleskopowej rączce do wysoko umieszczonych szyb, albo jedna butelka płynu wystarczy ci na długo, możesz pozostać przy zakupie samej myjki.

ycipk-3x2q5v

Odkurzacze parowe – inwestycja w zdrowie

Najczęściej w naszych domach brudzą się podłogi i te wymagają najwięcej uwagi przy sprzątaniu. Liczne zakamarki, fugi, listwy, katy i miejsca pod komodami i kanapami. Wszędzie tam łatwo dostaje się kurz. Warto rozważyć zakup odkurzacza wodnego. To wyższy koszt, ale łączy dwa urządzenia w jednym i jest idealny do domów, w których mieszka alergik. Takie urządzenie pozwala skutecznie sprzątać bez detergentów.

WP.PL
Podziel się
ycipk-3x2q5v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3x2q5v

ycipk-3x2q5v
ycipk-3x2q5v