Trwa ładowanie...
d3q6w1o

Mycie okien szybko i bez trudu. Wypróbuj myjki i roboty

Mycie okien nie należy do najprzyjemniejszych zajęć, a ponadto wymaga dużo skupienia. W przeciwnym razie czeka cię walka z zaciekami i smugami, a samo mycie będzie trwać wieki. Na szczęście istnieją urządzenia, które ułatwią ten proces.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najlepsze myjki i roboty do mycia okien
Najlepsze myjki i roboty do mycia okien (Shutterstock.com)
d3q6w1o

Szorowanie, przecieranie, polerowanie – mycie okien jest bardzo czasochłonne, a przy tym może przysporzyć ci wiele kłopotów. Nigdy nie masz pewności, czy po kilku minutach nie okaże się, że trzeba zacząć od nowa. Na szczęście mając do dyspozycji specjalną myjkę, obejdzie się bez wysiłku. Wystarczy włączyć urządzenie i przeciągnąć nim po szybie. Efekt będzie natychmiastowy.

Jak działa myjka do okien

Urządzenie wykorzystuje moc pary wodnej, która doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju, a przy tym zapobiega powstawaniu zacieków. Wbudowany akumulator podgrzewa wodę do wrzenia, a następnie jest ona wytłaczana na powierzchnię szyby. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalnych środków czyszczących. Specjalna ściągaczka zbiera pozostałą wodę zapobiegając powstawaniu zacieków. Obejdzie się bez polerowania szyby do sucha.

Materiały prasowe

Odkurzacz do okien i nie tylko

Ze względu na swoją budowę i łatwość obsługi, przy pomocy myjki do okien szybko umyjesz duże powierzchnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać model z mniejszą ściągaczką, dzięki czemu będziesz w stanie umyć nawet szyby ze szprosami, czyli niewielkimi listewkami dzielącymi okno na kilka mniejszych.

d3q6w1o

Opinie niektórych osób, że myjki używa się jedynie kilka razy w roku to zwykły humbug. Dzięki specyficznej budowie nowoczesne modele są w stanie pracować nie tylko na powierzchniach pionowych, ale również tych poziomych i skośnych. Dzięki temu bezproblemowo wyczyścisz na przykład okno na poddaszu, szybę samochodową, kabinę prysznicową, lustro, szklany stolik do kawy, a nawet fugi. Szybko okaże się, że myjka będzie niezastąpionym sprzętem sprzątającym na równi z odkurzaczem.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Zanim zdecydujesz się na kupno takiego urządzenia, zwróć uwagę na kilka cech. W zależności od tego jak duże powierzchnie chcesz czyścić, będziesz potrzebować myjki o określonej mocy zamontowanego akumulatora. W przeciwnym wypadku podczas pracy konieczna będzie przerwa na naładowanie baterii. Dlatego liczy się również czas ładowania sprzętu. Ten waha się od jednej do trzech godzin.

Materiały prasowe

Liczą się również dodatkowe udogodnienia. Łatwy dostęp do pojemniczka z wodą pozwala uzupełniać płyn bez kłopotliwego rozkręcania. Teleskopowa przedłużka umożliwi bezproblemowe mycie dużych powierzchni bez konieczności wchodzenia na krzesło czy taboret. Trzeba również zwrócić uwagę na wagę urządzenia. Bądź co bądź czyszczenie sporych powierzchni przy pomocy dużego urządzenia może być bardzo męczące. Znalezienie sprzętu, który dobrze leży w dłoni i przy tym nie będzie ciążył, to w tym przypadku podstawa.

d3q6w1o
d3q6w1o

Podziel się opinią

Share

d3q6w1o

d3q6w1o