Trwa ładowanie...

Modne naklejki na ścianę – odmienisz wnętrze niewielkim kosztem

Naklejki na ścianę to obecnie bardzo gorący trend w dekoracji wnętrz. Dzięki nim możemy niewielkim kosztem odmienić sypialnię czy salon. Jakie naklejki warto wybrać, jakie są obecnie najbardziej modne i o czym powinnyśmy pamiętać, zanim je kupimy?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Modne naklejki na ścianę – odmienisz wnętrze niewielkim kosztemŹródło: DHgate.com
d3mlp2m
d3mlp2m

Naklejki na ścianę – zanim kupisz

Naklejki na ścianę zwykle wykonywane są z matowej lub błyszczącej folii PCW, która fabrycznie jest pokrywana klejem. Ozdoby te nie są grube, toteż z daleka wyglądają tak, jakby były namalowane. Naklejki nakłada się stosunkowo łatwo, co zajmuje zwykle do 30 minut w zależności od rozmiarów, i łatwo się zdejmuje, bez większych ubytków w ścianie (to oczywiście w głównej mierze zależy od jakości podłoża).

Naklejki bez problemu umieścimy na podłożu pomalowanym farbą, pokrytym tapetą, również na płytkach ceramicznych. Należy wiedzieć, że są to ozdoby wrażliwe na ciepło, bo łatwo się odklejają, dlatego jeśli chcemy je usunąć, powinniśmy skierować na nie gorący strumień powietrza, np. z suszarki. Zanim przykleimy wybraną naklejkę, powinniśmy oczyścić lub ewentualnie odtłuścić ścianę. Pamiętajmy, by nie stosować jej na nierównym podłożu z ubytkami czy złuszczeniami.

Naklejki – jakie wzory?

Naklejki dostępne są w wielu różnych, kolorowych wzorach. Najmodniejsze są jednak modele prezentujące cytaty, powiedzenia, komunikaty, słowa w różnych konfiguracjach oraz motywy symboliczne (serca, ciała niebieskie, kwiaty itp.). Dużym zainteresowaniem cieszą się też naklejki w kształcie zwierząt, motywy roślinne oraz wzory sławnych, niekoniecznie autentycznych postaci, np. z filmów.

Dla osób, które są skłonne do odważnych zmian, przeznaczone są modne naklejki 3D. Takie najczęściej mają nasycone, piękne barwy i w oryginalny sposób ozdabiają wnętrze. Nam w oko wpadły ozdoby, które imitują pęknięcia w ścianie. W środku znajdują się zazwyczaj fotografie przedstawiające np. różne krajobrazy czy architekturę miejską.

Naklejki możemy umieścić nie tylko w sypialnisypialni nad łóżkiem czy w salonie, ale też w pokoju dziecka. Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów z subtelnymi motywami dziecięcymi, np. misiami, gwiazdkami, i wzorów z popularnych baśni i bajek.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mlp2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mlp2m