WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Metraż domu powiększony dzięki piwnicy. Ta sztuczka się opłaciła!

Metraż domu powiększony dzięki piwnicy. Ta sztuczka się opłaciła!

Meirav i Eli to udane małżeństwo z żyłką do interesów. Z pomocą Egypt Sherrod chcą zająć się odsprzedażą domów, by znaleźć dodatkowe źródło utrzymania. Niedawno przeprowadzili się z Izraela w okolice Atlanty w USA. Niestety na nowej drodze życiowej już na wstępie napotkali na trudności…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

W przypadku wspomnianej pary budżet na zakup i remont domu opiewał na 42 tys. dol. To całkiem spora kwota, która otworzyła przed małżeństwem wiele możliwości. Agentka nieruchomości przedstawiła im trzy propozycje, które bez problemu mieściły się w ich możliwościach finansowych.

Entuzjastyczna Meirav była zdecydowana już na zakup pierwszego domu. Bungalow w dobrej lokalizacji urzekł ją dużą powierzchnią do efektywnego zagospodarowania. Ostatecznie zdecydowała się jednak wraz z mężem na inną opcję. Tu jednak para napotkała na problem, a mianowicie brak zgody na rozbudowę budynku. Pomysłowa Egypt miała jednak plan awaryjny. Przestrzeń domu powiększyła o częściowo już wykończoną piwnicę. Wyszło kapitalnie!

"Jak zarobić na remoncie" - tylko w Telewizji WP! Oglądaj w każdy czwartek i piątek o 15:30. Przegapiłeś? Włącz nas w poniedziałek i wtorek o 10:00.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170

Idealne rozwiązania na lato! Dzięki nim przetrwasz upały! Zobacz!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.