WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Kupili letni dom na wyprzedaży. Pochopna decyzja?

Kupili letni dom na wyprzedaży. Pochopna decyzja?

Letni domek leży nad pięknym jeziorem, ale wymaga generalnego remontu. Kelly dorastała w tej okolicy i uważa, że chatka jest urocza i rustykalna. Dla Michaela to zwykła ruina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Sypialnia jest obskurna, łazienka tylko jedna i źle usytuowana, a kuchnia to mała nora. Po kominku został tylko ślad, taras jest niebezpieczny i się rozpada. Za to okolica jest przepiękna, a widok na jezioro oszałamiający. Kelly uważa, że to idealne miejsce na rodzinne wakacje, i przymknęłaby oko na drobne niedogodności. Ale jak tu odpoczywać przy zrzędzącym mężu? Zwłaszcza że sama musi przyznać, że Michael ma trochę racji.

Dlatego poprosili o pomoc Dana – projektanta wnętrz i Elisę – agentkę nieruchomości. Dan gruntownie odremontuje domek, tymczasem Elisa będzie szukać dla pary czegoś bardziej odpowiedniego. Czy Danowi uda się przekonać sceptycznego Michaela? Czy może Elisa oczaruje Kelly? Zobaczcie sami.

"Pokochaj lub Sprzedaj – wakacyjne domy" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.