Trwa ładowanie...

Domy z przerażającymi piwnicami. Czego nie ulękną się kupujący?

Egypt Sherrod próbuje rozprawić się z inwestycyjną gorączką Bonnie i Drew. Para ma do dyspozycji zaledwie 150 tys. dol., ale niemałe oczekiwania. Tymczasem liczba nieruchomości w Atlancie, które leżą w zakresie ich możliwości, nieustająco się kurczy. Tym razem, jak nigdy dotąd, liczy się więc działanie na czas.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d21wulk

Bonnie i Drew traktują odsprzedaż domów jak inwestycję w przyszłość swoją i dzieci. Od dawna chcieli się tym zająć, ale brakowało im odwagi. Egypt proponuje dość bezpieczne rozwiązania oraz bufor bezpieczeństwa.

Pierwsza propozycja to dom z czterema sypialniami i dwoma łazienkami. Wydatek 69 tys. dol. plus 30 tys. dol. na remont może się opłacić, przynosząc po sprzedaży ponad 30 tys. dol. zysku. Jednak chociaż z zewnątrz budynek prezentuje się doskonale, w środku na potencjalnych właścicieli czekają niedokończona piwnica, niskiej jakości blaty oraz wszędobylska pleśń...

Druga nieruchomość od razu zwraca uwagę dachem w nie najlepszym stanie i dobudówką, wykończoną inaczej niż reszta budynku. I tym razem piwnica napawa kupujących grozą. Okna do wymiany i sufit do wyrównania, a także wymagające renowacji łazienki oznaczają spore koszty. Jednak prognozowany zarobek w wysokości 45 tys. dol. jest dość kuszący.

d21wulk

Czy trzeci dom, wymagający najmniej przeróbek, okaże się złotym środkiem do celu?

Zobacz koniecznie! Najtrwalsze, najcichsze i w dobrej cenie. Idealne rozwiązanie do domu

"Jak zarobić na remoncie" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki w każdy czwartek i piątek o 15:30.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d21wulk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21wulk
d21wulk