WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

”Dom nie do poznania” zmienił życie matki z dziećmi w tragedię

Przeszło 8 lat temu Amerykanka, Arlene Nickless z miasteczka Holt wzięła udział w programie ”Dom nie do poznania”. Większa wartość nieruchomości zamiast przynieść matce i jej dzieciom radość, sprowadziła jednak na rodzinę nieszczęście! Dom ostatecznie wystawiono na aukcję!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
”Dom nie do poznania” zmienił życie matki z dziećmi w tragedię
(ABC Network)

Stary, zniszczony budynek zamieszkany przez Arlene Nickless i jej synów po interwencji ekipy z ”Dom nie do poznania” rzeczywiście zmienił się w willę. Metamorfoza przerosła marzenia wszystkich. Dzieci dostały wymarzone pokoje, a budynek wyposażono w nowoczesne sprzęty. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna…

ABC Network
Podziel się

Wybudowanie nowego domu o lepszym standardzie sprawiło, że cena nieruchomości wzrosła. Arlene Nickless, która i tak miała już problemy ze spłatą kredytu hipotecznego, nie była w stanie uiścić miastu podatku, który z 2 tys. dol. wzrósł po remoncie na 7 tys dol. (czyli ok. 26 tys. zł)! Zmianie – oczywiście na niekorzyść rodziny – uległa też kwota z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia domu.

Idealne rozwiązania na lato! Dzięki nim przetrwasz upały! Zobacz!

ABC Network
Podziel się

Na domiar nieszczęść ponad rok po odwiedzinach ekipy ”Dom nie do poznania” Arlene Nickless uległa poważnemu wypadkowi, przez co nie była w stanie pracować i dorobiła się długów. Kredyt hipoteczny przejęła od niej firma Ocwen Financial.

ABC Network
Podziel się

Arlene zaniechała wtedy ostatecznie spłaty pożyczki. Ocwen Financial posądzano o łamanie prawa kredytowego w wielu stanach. Kobieta bała się, że pieniądze, nie będą trafiać tam, gdzie powinny. Mimo licznych skarg i afery narosłej wokół firmy, ta nie dała za wygraną i zażądała od Arlene 116 tys. dol. za wykup domu. Matka trójki dzieci nie była w stanie zapłacić takiej kwoty, przez co nieruchomość wystawiono na sprzedaż. Teraz rodzina musi się wyprowadzić.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.