Trwa ładowanie...

”Dom nie do poznania” zmienił życie matki z dziećmi w tragedię

Przeszło 8 lat temu Amerykanka, Arlene Nickless z miasteczka Holt wzięła udział w programie ”Dom nie do poznania”. Większa wartość nieruchomości zamiast przynieść matce i jej dzieciom radość, sprowadziła jednak na rodzinę nieszczęście! Dom ostatecznie wystawiono na aukcję!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

”Dom nie do poznania” zmienił życie matki z dziećmi w tragedięŹródło: ABC Network
d4fqxzz

Stary, zniszczony budynek zamieszkany przez Arlene Nickless i jej synów po interwencji ekipy z ”Dom nie do poznania” rzeczywiście zmienił się w willę. Metamorfoza przerosła marzenia wszystkich. Dzieci dostały wymarzone pokoje, a budynek wyposażono w nowoczesne sprzęty. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna…

ABC Network
Źródło: ABC Network

Wybudowanie nowego domu o lepszym standardzie sprawiło, że cena nieruchomości wzrosła. Arlene Nickless, która i tak miała już problemy ze spłatą kredytu hipotecznego, nie była w stanie uiścić miastu podatku, który z 2 tys. dol. wzrósł po remoncie na 7 tys dol. (czyli ok. 26 tys. zł)! Zmianie – oczywiście na niekorzyść rodziny – uległa też kwota z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia domu.

d4fqxzz

Idealne rozwiązania na lato! Dzięki nim przetrwasz upały! Zobacz!

ABC Network
Źródło: ABC Network

Na domiar nieszczęść ponad rok po odwiedzinach ekipy ”Dom nie do poznania” Arlene Nickless uległa poważnemu wypadkowi, przez co nie była w stanie pracować i dorobiła się długów. Kredyt hipoteczny przejęła od niej firma Ocwen Financial.

ABC Network
Źródło: ABC Network

Arlene zaniechała wtedy ostatecznie spłaty pożyczki. Ocwen Financial posądzano o łamanie prawa kredytowego w wielu stanach. Kobieta bała się, że pieniądze, nie będą trafiać tam, gdzie powinny. Mimo licznych skarg i afery narosłej wokół firmy, ta nie dała za wygraną i zażądała od Arlene 116 tys. dol. za wykup domu. Matka trójki dzieci nie była w stanie zapłacić takiej kwoty, przez co nieruchomość wystawiono na sprzedaż. Teraz rodzina musi się wyprowadzić.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4fqxzz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fqxzz
d4fqxzz