ycipk-v1ck6f

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu
Dom nie do poznania w kilka tygodni. Jak to możliwe?

Dom nie do poznania w kilka tygodni. Jak to możliwe?

Faith i Hasone to żółtodzioby na rynku nieruchomości. Aby uniknąć kosztownej wpadki, poprosili Egypt Sherrod o pomoc w wyborze domu do odsprzedaży w okolicy Atlanty. Cele były dwa – po pierwsze zarobić, po drugie – zmieścić się w budżecie 200 tys. dol.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-v1ck6f

Hasone porzucił pracę w korporacji, dlatego zależało mu na błyskawicznym zabezpieczeniu finansowym. Pracując w domu, znalazł więcej czasu zarówno na opiekę nad synkiem, jak i inwestycje w nieruchomości.

Pierwsza z nich wydawała się obiecująca. Piękne podwórko zacienione rosłym drzewem, urokliwy ganek i odnowiona elewacja stworzyły jednak tylko pozory dobrego zakupu. Za drzwiami Faith i Hasone odkryli bowiem mikroskopijną jadalnię oraz nieznośny zapach stęchlizny. Nie to jednak okazało się najbardziej zdumiewające – ze ścian w łazience ktoś wyrwał rury! Temu budynkowi groziła powódź!

ycipk-v1ck6f

Zobacz koniecznie: Znacznie tańsza niż klimatyzacja, a działa tak samo!

Druga propozycja dla odmiany oznaczała mnóstwo pracy na zewnątrz. Wnętrza były dość zadbane, ale zastąpienie starego ganku nowym, dobudowanie patio i nowy winylowy siding oznaczały ogromne koszty już na wstępie. Faith spodobał się ponadto pomysł wygospodarownia trzeciej sypialni, co też należało wliczyć w koszty remontu.

Ostatnia propozycja okazała się najtańsza, mimo położenia w modnej okolicy. Czy będzie jednak wymagała najwięcej prac remontowych po zalaniu? Czy para zdecyduje się na zakup nieruchomości z ogromnym ogrodem porośniętym krzakami do wykarczowania? Ile Faith i Hasone będą w stanie poświęcić, by ocalić skromny budżet? Co w efekcie najbardziej spodoba się przyszłym kupcom w wyremontowanym domu?

"Jak zarobić na remoncie" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki w każdy czwartek i piątek o 15:30.

ycipk-v1ck6f

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

Polub WP Dom
ycipk-v1ck6f
ycipk-v1ck6f
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-v1ck6f