Trwa ładowanie...

Zobacz, jak pięknie wygląda twój głos... na ścianie

Niepowtarzalne i wyjątkowo osobiste obrazy tworzy firma produkująca wielkoformatowe wydruki. Czegoś takiego jak VoicePix jeszcze nie było.

Zobacz, jak pięknie wygląda twój głos... na ścianieŹródło: Etsy.com
d4403kt
d4403kt

Niepowtarzalne i wyjątkowo osobiste obrazy tworzy firma produkująca wielkoformatowe wydruki. Czegoś takiego jak VoicePix jeszcze nie było.

Szukasz nowoczesnej i oryginalnej dekoracji ściennej? Nie chcesz inwestować w kosztowne obrazy, grafiki i ryciny? A może zwyczajnie chciałbyś dodać nieco koloru do wystroju pokoju? Amerykańska firma VoicePix oferuje rozwiązanie nie tylko dopasowane do indywidualnych potrzeb, ale równocześnie o niezwykle osobistym charakterze. Wystarczy skorzystać z aplikacji w internecie, aby w ciągu dwóch dni powstał spersonalizowany obraz, specjalnie dla ciebie. I nie chodzi wcale o zdjęcie...

Czym jest VoicePix?

Autorzy pomysłu wykorzystali zapis ludzkiego głosu. Wykres składający się z linii odwzorowujących różnicę amplitudy i natężenia dźwięków potraktowano jako artystyczną grafikę. W zależności od charakterystyki twojego głosu rysunek może być bardziej lub mniej rozbudowany. Wydrukowany w dużym formacie i wyeksponowany na ścianie w nowoczesnym wnętrzu wyglada jak modernistyczny obraz. Nikt na pierwszy rzut oka nie pozna zaszyfrowanego zapisu - tajemnicę będzie znał tylko właściciel.

Jak wykonać wydruk?

Obraz zamawia się przez stronę internetową. Należy skorzystać z aplikacji umieszczonej w sieci. Konieczny jest komputer z mikrofonem, gdyż twoim zadaniem jest nagrać i przesłać zapis swojego głosu. Dołącza się go do zamówienia, w którym można dodatkowo wybrać kolory, w jakich ma powstać obraz. W ciągu 48 godzin firma przetwarza głos na zapis graficzny. Znacznie dłużej będzie trwała jego dostawa z Ameryki. Obraz może powstać na kanwie lub kartonie oprawionym w ramę. Pierwsze rozwiązanie jest droższe i kosztuje 150 dolarów, drugie - 75 dolarów.

d4403kt

Co można nagrać?

Wśród popularnych nagrań są: wyznanie „Kocham cię”, śmiech i śpiew. Ale równie dobrze można wypowiedzieć i nagrać imię - swoje lub kogoś bliskiego. Dobrym pomysłem jest wybranie frazy z ulubionego filmu, cytatu wypowiadanego przez aktora, tak aby na ścianie pojawił się - w formie zaszyfrowanej - napis w stylu "Niech moc będzie z tobą" czy "Zagraj to jeszcze raz, Sam". Jeśli jesteś wyjątkowo związany ze swoim pupilem, zapisem niech będzie jego szczekanie lub miauczenie. Równie dobrym pomysłem jest refren ulubionej piosenki lub aktualnego szlagieru. Wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Jeśli nie masz pomysłu na ciąg dźwięków, bez problemu wybierzesz jeden z obrazów dostępnych w ofercie firmy wykonującej wydruki rejestracji głosu. Propozycje są sprzedawane w wielu kolorach.

d4403kt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4403kt