Trwa ładowanie...
d2twny3

Zaskocz swoich gości i daj radość dzieciom. Podaj herbatę w magicznym kubku

Na półce wyglądają jak komplet identycznych kubków, a gdy wlejesz do nich wrzątek dzieją się cuda. Ten gadżet pokochają szczególnie dzieci
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poranna kawa w magicznym kubku smakuje magicznie
Poranna kawa w magicznym kubku smakuje magicznie (123RF.COM)
d2twny3

Kubek to dla wielu osób nieodłączny atrybut poranka. Nic tak nie ratuje poranków w pracy jak gorąca kawa. Również w domu dobrze zacząć dzień od czegoś ciepłego do picia. Jeszcze lepiej, gdy zrobimy to w odpowiednim naczyniu. Najlepiej magicznym.

O co chodzi? O fakt, że po zalaniu wrzątkiem, kubek zmienia swój wygląd Technika polega na wykorzystaniu zmiany podłoża z ukrytym nadrukiem, który pod wpływem ciepła i temperatury napoju uwidocznia się. Ten prosty zabieg daje świetny efekt. Gdy ciecz wystygnie, kubek wraca do pierwotnego wyglądu. Dzięki temu w kuchni możemy trzymać komplet takich samych czarnych kubków, a na stole każdy z domowników lub gości będzie miał własne niepowtarzalne naczynie.

Takie kubki sprawdzą się także jako świetny gadżet w firmie. Istnieje możliwość, aby jej logo widoczne było cały czas, a jedynie reszta pojawiała się w momencie wlania gorącej cieczy.

Nie ukrywajmy jednak, że takie kubki to ogrom radości dla najmłodszych domowników. Dla nich to prawdziwa magia, która sprawi, że chętniej będą sięgały po zdrowsze napoje. Cierpliwie będą także czekały na ich wystygnięcie, obserwując zmieniające się grafiki. Specjalnie dla nich można zdecydować się na kubek w kształcie jednorożca, który po wlaniu gorącej cieczy zyska kolory.

Magiczny kubek może stać się także idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Szczególnie, jeśli zamieścimy na nim swoje zdjęcie.

d2twny3

Podziel się opinią

Share

d2twny3

d2twny3