Trwa ładowanie...
d1k2vyz

Zamiast obrazów czy zdjęć. Idealna ozdoba do dziecięcego pokoju

Mapa na ścianie pomoże w nauce geografii. Można na niej również zaznaczać odbyte i planowane podróże.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dla podróżników mapa powinna być obowiązkowym elementem wyposażenia domu
Dla podróżników mapa powinna być obowiązkowym elementem wyposażenia domu (Shutterstock.com, Fot: Elena11)
d1k2vyz

Ściany zazwyczaj dekorujemy obrazami, grafikami lub zdjęciami. Ciekawą alternatywą, zwłaszcza dla osób kochających podróże, będzie mapa. Sprawdzi się w dziecięcym pokoju, ale także w salonie lub sypialni. Można na niej zaznaczać miejsca, które już się odwiedziło, lub wymarzone destynacje. W ten sposób rozbudzimy również ciekawość świata u dziecka.

Map do wyboru mamy całe mnóstwo. Podstawową jest oczywiście klasyczna mapa polityczna świata. Odpowiednio duża świetnie wypełni pustą ścianę. Prezentowana poniżej, dzięki pastelowym kolorom i cieniowaniu przykuwa wzrok niepowtarzalnym efektem 3D. Nie potrzeba specjalnej gimnastyki do jej powieszenia, wystarczy gwóźdź i to niekoniecznie taki, który trzeba wbić w ścianę. Wystarczą gwoździe na folii samoprzylepnej, które bez problemu utrzymają ciężar.

Doskonałym rozwiązaniem dla małego podróżnika będzie mapa-zdrapka. Po potarciu ukazują się piękne ilustracje miejscowych symboli i atrakcji. Dzięki temu nauka geografii będzie banalnie łatwa. Wiedza sama wejdzie do głowy.

Jako ozdoba każdego pomieszczenia w domu sprawdzi się natomiast mapa w barwach czarno-złotych. Ją również można zdrapywać, odsłaniając dodatkowe informacje.

Hitem są ostatnio również mapy interaktywne. Taka mapa potrafi "mówić" po polsku i angielsku, co może pomóc nie tylko w geografii, ale również nauce języka obcego. Oferuje także różne tryby zabawy: Quiz, Super Quiz oraz Wyzwanie dla 2 graczy.

d1k2vyz

Podziel się opinią

Share

d1k2vyz

d1k2vyz