Trwa ładowanie...
d1k2vyz

Z grawerem lub LED-owe. Najlepsze obroże dla psów

Zwierzak ma mieć wygodnie, a właścicielowi ma cieszyć oko. Na wieczorowe spacery przyda się świecąca. Oto najlepsze obroże dla psów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzięki świecącej obroży pies widoczny jest nie tylko dla właściciela, ale i dla kierowców
Dzięki świecącej obroży pies widoczny jest nie tylko dla właściciela, ale i dla kierowców (Youtube.com, Fot: screen)
d1k2vyz

Psa w mieście luzem puszczać w większości miejsc się nie powinno, niezbędna jest więc obroża. To nie powinien być jednak nieprzemyślany wybór. Wejście do pierwszego lepszego hipermarketu i wzięcie pierwszej obroży, która rzuci nam się w oczy, nie będzie dobrym pomysłem.

Po pierwsze psu może być po prostu niewygodnie. Podduszanie go przy spacerze to męczenie zwierzaka. Po drugie najtańsza obroża, może po prostu szybo się zużyć, materiał pęknie i potrzebny będzie nowy zakup

Warto wybrać obroże skórzaną. Taki materiał nie powinien podrażniać naszego pupila, a obroży zapewni odpowiednią trwałość. Dodatkowo na skórze można wygrawerować imię naszego psiaka.

Hitem ostatnich miesięcy, a może nawet już i lat, są świecące obroże. I nie chodzi tu o odblaski zamontowane na materiale, a o LED-owe lampki. Dzięki temu pies jest widoczny dla właściciela podczas wieczornych spacerów, gdy w wyznaczonym miejscu spuścimy go ze smyczy. Gdyby z kolei nasz pupil w ferworze zabawy wybiegł na ulicę czy parking, będzie doskonale widoczny dla kierowców. Taka obroża jest wodoodporna, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w deszczowe jak i pogodne dni. Technologia LED jest energooszczędna przez co światło będzie działać przez długi czas.

Dala dużych psów dobrym rozwiązaniem może być obroża uzdowa. W przeciwieństwie do kagańca, założona obroża uzdowa pozostawia psu swobodę na uchylenie pyska, a nawet całkowite rozwarcie.

d1k2vyz

Podziel się opinią

Share

d1k2vyz

d1k2vyz