WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Wymieniamy sofę. Co ciekawego znajdziemy na wyprzedażach do 50 proc. taniej?

Elegancka sofa, kanapa lub narożnik potrafi odmienić całe wnętrze. Kolorowe, wygodne i trwałe meble to podstawowe elementy wyposażenia naszych mieszkań. Zobaczcie, które modele wpadły nam w oko i ile możemy zaoszczędzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygodna kanapa nie musi być droga
Wygodna kanapa nie musi być droga (unsplash.com)
WP

Domowa sofa - duża czy mała?

Szczęśliwi posiadacze dużych mieszkań i domów nie znają dylematów mieszkańców kawalerek. Możliwość dobrania dowolnego pod kątem rozmiaru mebla do naszego reprezentatywnego pomieszczenia to czysta przyjemność, ale i duży wydatek. Okazała kanapa narożna lub z dostawianymi pufami może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli szukasz dużego mebla, na którym komfortowo rozsiądzie się cała rodzina, możesz skorzystać z promocji i kupić narożnik o 57 proc. taniej.

WP

Obicie z miękkiego pluszu lub skóry ekologicznej dopasujesz do stylu mieszkania – drugi wariant łatwiej się czyści, więc ten narożnik sprawdzi się u osób, które często usuwają z kanapy zabrudzenia.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Czym się różni sofa od kanapy?

WP

Obecnie używa się tych pojęć zamiennie, choć sofa częściej oznacza tapicerowane siedzisko na więcej niż jedną osobę i nie ma pojemnika na pościel, podczas gdy kanapa jest w niego wyposażona i da się ją rozłożyć.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

W kolorach tęczy – kolorowe sofy i kanapy

Kiedy wybieramy mebel do pokoju dziennego, często zwracamy uwagę głównie na cenę, rozmiar oraz na to, w jaki stopniu jego konstrukcja i pokrycie są trwałe. Wygląd mebla to kolejny etap wyboru. Często najmodniejsze i najciekawsze pod względem wizualnym i równocześnie trwałe kanapy są też najdroższe. Promocyjna cena ułatwi wybór. Żółta kanapa? Czemu nie?

WP
123RF
Podziel się

Ratujemy domowy budżet – tania kanapa

Brak wystarczającej ilości gotówki na wymarzony mebel do wyczekiwanego mieszkania bywa uciążliwy, ale oferta niedrogich lub przecenionych mebli może nam pomóc. W cenie do 1 tys. zł możemy znaleźć mebel, który posłuży nam wiele lat. Stereotyp taniego i nietrwałego mebla nakazuje sprawdzić jego jakość, aby uniknąć rozczarowania i konieczności ponownej wymiany, ale niewielki model nie musi kosztować wiele. Niedrogie kanapy mają często proste, minimalistyczne kształty i są wykonane np. z nieco tańszych tkanin obiciowych, ale to nie zmniejsza ich funkcjonalności. Są też często lżejsze, dzięki czemu np. wniesienie ich na 3 lub 4 piętro nie będzie stanowić problemu.

Tania sofa zastąpi zwykły fotel i łatwo wpasować ją w dowolne, nawet małe pomieszczenie. Mały mebel może być kolorystycznym akcentem we wnętrzu. Zmieści się we wnęce lub pod skosem albo pomoże stworzyć domowy kącik relaksu.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP