Trwa ładowanie...
fakro
07-11-2023 10:37

Wymień swoje stare rolety na nowe i zyskaj do 500 zł!

Jakość, design i te kolory! Rolety na okna dachowe FAKRO wyróżniają się swoim walorami i kolorami. Firma podążając za najnowszymi trendami wnętrzarskimi, do swojej oferty wprowadziła najmodniejszy kolor roku 2023 Pantone - Viva Magenta. FAKRO nie zapomniało również o indywidualnych potrzebach klienta, dlatego w asortymencie dostępne są rolety ARF Print, które pozwalają na zaprojektowanie rolety z własną grafiką.

Materiał sponsorowany przez FAKRO
 Źródło: materiały partnera
d14sioh
d14sioh

Czas na zmiany…

Jesień to idealny moment na wymianę rolet. Zachęca do tego nie tylko mnogość barw za oknem, ale przede wszystkim rutynowy przegląd okien dachowych i osłon wewnętrznych przed zimą. W przypadku rolet podczas kontroli należy zwróć szczególną uwagę na blaknięcie tkaniny oraz zabrudzenia – zwłaszcza te trudne do usunięcia. Kolejny aspekt, to usterki wynikające z eksploatacji.

Często wymiany dokonujemy po remoncie czy zmianie wystroju wnętrza. Nowe rolety nie tylko idealnie wpasują się w nową przestrzeń, ale również podniosą jej funkcjonalność. Kontrola ilości światła wpadającego do wnętrza w sypialniach czy pokojach dla dzieci na poddaszu jest wręcz zalecana.

Pamiętaj, że nawet bez remontu możesz wymienić rolety. Jeżeli chcesz je wymieć, to po prostu to zrób. Ten mały detal odświeży wnętrze i nada mu innego charakteru. Zmiana koloru rolety lub całego modelu podkreśli styl Twojego poddasza oraz nada nowego wyrazu.

Skorzystaj z jesiennej promocji na rolety!

Teraz każdy, kto chce odświeżyć swoje wnętrze poprzez wymianę osłon wewnętrznych, może zdobyć nawet do 500 zł zwrotu za zakup dodatków FAKRO. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, prześlij zdjęcia przed i po zmianie wraz z dowodem zakupu i ciesz się nowymi roletami FAKRO w jeszcze niższej cenie. Niech tej jesieni zmieni się nie tylko kolor liści na drzewach!

d14sioh

Szczegóły, dotyczące promocji, znajdziesz w regulaminie na stronie: https://www.fakro.pl/promocje/promocja-na-dodatki-wewnetrzne/

Materiał sponsorowany przez FAKRO
d14sioh
d14sioh