Trwa ładowanie...
poradnik kupującego

Wycieraczki do butów. Pokaż swój charakter

Całe czarne, szare, ewentualnie brązowe. I oczywiście prostokątne. Jednak wycieraczki do butów wcale takie nie muszą być! Mogą pokazywać charakter i zainteresowanie mieszkającej za drzwiami osoby.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wycieraczki do butów. Pokaż swój charakter
Źródło: Shutterstock.com
d3zdo8x

Wycieraczka do butów, przede wszystkim, ma spełniać swoje zadania. Jak sama nazwa wskazuje, mamy wycierać o nią buty, żeby nie wnosić brudu do środka. Szczególnie przydaje się jesienią i zimą, kiedy podeszwy naszych butów łapią najwięcej niepożądanych rzeczy, jak mokre liście, błoto, śnieg i wszystko inne, co może przyczepić się do buta.

Z uwagi na swoje zadanie, wycieraczki do butów są przede wszystkim w odcieniach czarni, szarości lub brązu. Przyznajmy, że na białej wycieraczce od razu byłoby wszystko widać. Nikt nie chce przekonywać do białych wycieraczek, bo byłoby to głupie.

Gdy mamy trochę fantazji możemy odejść od schematu czarnej prostokątnej wycieraczki. Jedynym szaleństwem nie musi być jej grubość. Można zainwestować w wycieraczkę do butów pokazującą nasze prawdziwe "ja". Znasz fana kotów? Znajdzie się dla niego wycieraczka z kotem.

d3zdo8x

Miłośnicy "Pogromców Duchów" mogą mieć wycieraczkę nawiązującą do tego filmowego hitu z lat 80. XX wieku. Dla fanów "Gwiezdnych Wojen" albo "Teorii wielkiego podrywu" też się coś znajdzie. Ale nawiązania do filmów to nie wszystko.

Twój dom jest otwarty dla każdego? Nieustannie ktoś w nim przebywa? Wycieraczka dająca jasno do zrozumienia, że w tym miejscu jest punkt spotkań bardzo dobrze odda twój charakter. Lubisz swój dom i jest on dla ciebie najważniejszy? Taka wycieraczka do butów też się znajdzie. Pokaż wszystkim, co sobie najbardziej cenisz.

Szukając wycieraczki nie jesteśmy skazani na monotonię. Przecież nikt nie powiedział, że tak praktyczna rzecz, która wyłapuje brud spod butów nie może się wyróżniać na tle innych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zdo8x

Podziel się opinią

Share
d3zdo8x
d3zdo8x