Trwa ładowanie...
ycipk-339z8z
salon

Wiele możliwości w jednym - odkurzacze do zadań specjalnych

Pomijane lub zaniedbane zakamarki w domu to częsty problem wynikający z braku dojścia do niektórych miejsc w trakcie sprzątania. Wzrost świadomości potrzeby wprowadzenia bardziej uniwersalnego urządzenia zaowocowała nowymi produktami producentów odkurzaczy. Z ich użyciem odkurzanie trudnodostępnych miejsc wcale nie jest takie trudne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowoczesny odkurzacz poradzi sobie z sierścią i wymiecie kurz spod kanapy
Nowoczesny odkurzacz poradzi sobie z sierścią i wymiecie kurz spod kanapy (WP.PL, Fot: Tomasz Kulas)
ycipk-339z8z

Perfekcyjne odkurzanie - odkurzacz dla wymagających

Bardzo pomocne podczas odkurzania trudno dostępnych miejsc są modele bezprzewodowe, które dzięki swej mobilności mogą wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zadanie. Niektóre z nich posiadają funkcję wyjmowanego odkurzacza ręcznego - jest to bardzo wielofunkcyjne i użyteczne urządzenie, a także niezastąpione przy sprzątaniu wielu miejsc, z którymi tradycyjny odkurzacz mógłby sobie nie poradzić.

ycipk-339z8z

Ponadto na rynku dostępne są specjalne dodatkowe końcówki wymienne załączone do danego modelu odkurzacza. I tak na przykład dzięki ssawce szczelinowej czy specjalnie skonstruowanej, łatwej w regulacji, trójkątnej szczotce Delta z podświetleniem LED osiągniesz pełną swobodę odkurzania każdego miejsca. W takie możliwości wyposażone są m.in. nowoczesne modele Tefal Air Force, dzięki którym pokochasz odkurzanie, jak nigdy dotąd.

Dotrze do każdego zakamarka

Ogromna gama dodatków daje możliwość dostosowania użyteczności odkurzacza odpowiednio do naszych potrzeb. Z odkurzaczem ręcznym z łatwością poradzisz sobie z okruchami na kanapie czy nawet w samochodzie. Odkurzanie trudno dostępnych miejsc, takich jak niewielkie szczeliny pod meblami czy nawet załamania pod sufitem z wykorzystaniem odkurzacza bezprzewodowego nie sprawią żadnego problemu.

Wybierz wszechstronność odkurzacza, który efektywnie poradzi sobie nawet w najbardziej niedostępnych zakamarkach. Odkurzanie nie dotyczy już jedynie rodzinnej przestrzeni, ale również samochodu i innych miejsc codziennego użytku. Zadbaj o każdy kąt z nowoczesnym odkurzaczem wybranym spośród wielu bogato wyposażonych modeli.

ycipk-339z8z
Polub WP Dom
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-339z8z

ycipk-339z8z
ycipk-339z8z