Trwa ładowanie...
d2dhyrd
Więcej przestrzeni kontra sentymenty. Co wybrali Dave i Joan?
Telewizja WP
dom na sprzedaż

Więcej przestrzeni kontra sentymenty. Co wybrali Dave i Joan?

Remontować czy sprzedać? Oto jest pytanie! W kolejnej edycji lubianego programu dylemat ten tyczy się liczącego pół wieku domku nad jeziorem, dwie godziny drogi od Toronto. To wymarzona opcja dla mieszczuchów szukających odpoczynku. Właścicielom brakuje jednak miejsca, by pomieścić się tam z rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2dhyrd

Eliza próbuje przekonać Joan i Dave’a do zmiany domu na większy i nowocześniejszy. Wybiera malownicze lokalizacje nad wodą. Zadbana willa na granicy jeziora 15 minut drogi od rodziców Joan oraz okazała farma z ogromną jadalnią, która bez problemu pomieści całą rodzinę, są bardzo kuszące.

Dan ma jednak wiele argumentów za tym, aby para nie opuszczała domu, z którym wiąże tak wiele wspomnień. Ogromna otwarta kuchnia z jadalnią, zachwycające, powiększone sypialnie, pokój i osobny kącik zabaw dla dzieci także urzekły właścicieli. Wybór jak zawsze jest trudny.

d2dhyrd

"Pokochaj lub Sprzedaj – wakacyjne domy" tylko w Telewizji WP. Premierowe odcinki codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

d2dhyrd

Podziel się opinią

Share

d2dhyrd

d2dhyrd