Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
kuchnia
19-03-2020 11:10

Więcej funkcji, mniej problemów – płyty gazowe 2.0 od Amica

Sprzęty kuchenne, jak i same kuchnie, stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie, aby ułatwić nam codzienność. Przez to płyty gazowe nadal często kojarzą nam się z tradycyjnym sprzętem AGD. Ten stereotyp przełamuje nowa płyta gazowa 2.0 od Amica oferując rozwiązania, które docenią zwolennicy gotowania na ogniu i fani kuchennych udogodnień.

Share
Więcej funkcji, mniej problemów – płyty gazowe 2.0 od AmicaŹródło: materiał partnera
d2tim14

Artykuł sponsorowany

Rozwój technologii wdrażanych w sprzętach kuchennych sprawił, że płyty gazowe uznano za sprzęt dla tradycjonalistów. Jednak grono ich zwolenników, którzy nie mają zamiaru rezygnować z gotowania na gazie, jest nie tylko spore, ale i otwarte na nowoczesne rozwiązania w kuchni. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Amica, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom. W ich najnowszych płytach gazowych 2.0 znajdziecie funkcjonalności, przeznaczone do tej pory dla użytkowników płyt indukcyjnych. To prawdziwa rewolucja w gotowaniu na gazie.

Gotowanie na płycie gazowej nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. A z płytą gazową 2.0, wyposażoną w szereg funkcji, przyrządzanie posiłków będzie łatwe i szybkie.

materiał partnera
Źródło: materiał partnera

Jajko w punkt

Timer pozwoli zapomnieć o pilnowaniu garnków w kuchni. Brzmi wspaniale? Wystarczy nastawić czas, po którym palnik pod garnkiem wyłączy się sam, dodatkowo informując Cię o tym charakterystycznym dźwiękiem. Dzięki temu jajko na miękko będzie wychodziło za każdym razem i unikniemy niepożądanych jajek na twardo, a makaron czy ryż zawsze będą ugotowane „w punkt”. Użytkownicy nowych płyt będą mogli skorzystać także z ustawienia klasycznego minutnika, który pozwala na precyzyjne odliczanie czasu. O zakończonym procesie zostaniemy poinformowani sygnałem dźwiękowym. Minutnik, w przeciwieństwie do Timera, nie wyłącza automatycznie palnika.

materiał partnera
Źródło: materiał partnera

Dziewięć poziomów mocy

Dziewięć poziomów mocy to większa kontrola nad ogniem pod naczyniami na nowej płycie gazowej. Idealnie dopasujesz płomień do przygotowywanych potraw – najniższe poziomy przystosowane są do duszenia, włączając wielkości 6-7 ugotujesz warzywa, a na najwyższych wysmażysz ryby czy mięso. Z takim wyborem i precyzją nie przypalisz żadnego dania i będziesz bardziej efektywnym kucharzem – użyjesz optymalnej ilości gazu, nie ogrzewając powietrza dookoła garnka. Problem z bawieniem się pokrętłem bez poziomów znika!

materiał partnera
Źródło: materiał partnera

Płyta gazowa XXL? Tak!

W płytach gazowych 2.0 będzie więcej miejsca na kulinarne popisy przy zachowaniu standardowych rozmiarów płyty – dzięki funkcji ExtraSpace będziesz mógł ugotować więcej w tym samym czasie. W nowej konstrukcji zwiększone odległości pomiędzy palnikami sprawią, że większe naczynia, nawet postawione wszystkie na raz, zmieszczą się bez problemu. Używając kuchennego sprzętu od Amica przygotujemy obiad dla całej rodziny bez gotowania partiami!

d2tim14

Dodatkowo zyskana przestrzeń umożliwia użycie klasycznego garnka WOK, w którym gotuje się szybciej, z zachowaniem wartości odżywczych produktów.

Dzięki zaawansowanej technologicznie płycie gazowej możesz zapomnieć o trudnościach i skupić się na czerpaniu przyjemności z gotowania na gazie!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Artykuł sponsorowany

d2tim14
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tim14