Trwa ładowanie...
d762o47

W domu, ogrodzie i warsztacie - przegląd najlepszych sprzętów marki Makita

Makita to znana i ceniona marka, produkująca narzędzia do pracy w warsztacie, domu i ogrodzie. To urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów, które doceni amator. Marka pomyslała także o ofercie urządzeń w przystępnych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Narzędzia, bez których nie obejdzie się żaden majsterkowicz i posiadacz ogrodu
Narzędzia, bez których nie obejdzie się żaden majsterkowicz i posiadacz ogrodu (Materiały prasowe, Fot: Makita)
d762o47

Sprostowanie
Opublikowany artykuł „W domu, ogrodzie i warsztacie - przegląd najlepszych sprzętów marki Makita” redakcja pierwotnie zilustrowała zdjęciami, które nie przedstawiały sprzętów marki Makita. Po zwróceniu uwagi natychmiast poprawiliśmy błąd. Za pomyłkę przepraszamy.

Jakość i doświadczenie – urządzenia Makita

Oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi, japońska marka Makita ma do zaoferowania także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz różnego rodzaju narzędzia ogrodowe. Bestsellery marki Makita to najczęściej wybierane wiertarko-wkrętarki, szlifierki i piły. Ponadto marka ma w swojej ofercie szeroki wybór sprzętów do pielęgnacji ogrodu. Idealne na najbliższe miesiące.

Ponad 100 lat doświadczenia na całym świecie i szeroki asortyment narzędzi dla osób o różnych potrzebach potwierdziło pozycję Makity. Coraz częściej określa się ich urządzenia jako trwalsze i lepsze od najbardziej rozpoznawalnych marek. Konkurencyjne firmy oferują urządzenia droższe i nie zawsze porównywalne pod kątem parametrów.

Materiały prasowe

Urządzenia Makita do pielęgnacji ogrodu

Większość osób zna elektronarzędzia tej marki i miało okazję krozystać z piły lub szlifierki Makita, ale narzędzia typowo warsztatowe to nie wszystko. Zaletą oferty Makity jest także to, że konkretny produkt dostaniemy w dowolnym budżecie. Mamy 500 zł i potrzebujemy solidnej kosiarki? Ok. Szukamy sprzętu do małej firmy ogrodniczej, gdzie w sezonie trawę kosimy codziennie i trzeba nam czegoś lepszego? Też się znajdzie.

d762o47

W atrakcyjnej cenie dostaniemy kosiarki o różnych parametrach. Poniżej tanie oferty chętnie wybieranych modeli elektrycznych i spalinowych kosiarek do trawy, podkaszarek i kos spalinowych.

Materiały prasowe

Nie tylko sprzęt – kompletny asortyment

Makita to też wysokiej klasy i jakości osprzęt oraz materiały. Marka oferuje części wymienne i wszystko, co ułatwia korzystanie z narzędzi tej marki oraz ich pielęgnację.

d762o47

Podziel się opinią

Share

d762o47

d762o47