Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
meble
31-10-2013 15:44

W biurze jak w domu: jak podnieść komfort pracy?

Współcześnie świadomość zakupowa znacząco rośnie - mamy coraz większe wymagania jakościowe dotyczące żywności, odzieży czy wyposażenia mieszkania. Wysoka świadomość jest bardzo istotna zwłaszcza w przypadku produktów, które mają zdecydowany wpływ na nasze życie, np. mebli biurowych, przy których spędzamy od kilku do kilkunastu godzin dziennie. Ergonomia stanowiska pracy jest bardzo ważna nie tylko dla wydajności pracownika, ale także dla jego zdrowia.

W biurze jak w domu: jak podnieść komfort pracy?Źródło: Fotolia
dlkfpsq
dlkfpsq

Współcześnie świadomość zakupowa znacząco rośnie - mamy coraz większe wymagania jakościowe dotyczące żywności, odzieży czy wyposażenia mieszkania. Wysoka świadomość jest bardzo istotna zwłaszcza w przypadku produktów, które mają zdecydowany wpływ na nasze życie, np. mebli biurowych, przy których spędzamy od kilku do kilkunastu godzin dziennie. Ergonomia stanowiska pracy jest bardzo ważna nie tylko dla wydajności pracownika, ale także dla jego zdrowia. Estetyka i ergonomia w pracy

Wszyscy lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, miło pracuje się w schludnym i estetycznym miejscu. Pracodawcy bardzo często inwestują w nowoczesne i solidne meble, które ułatwiają wielogodzinna pracę. Meble biurowe powinny pasować do wnętrza oraz stymulować pracowników do pracy. Producenci mebli biurowych szukają coraz to nowszych rozwiązań, mających na celu podnieść komfort pracy.

Pojemne szafy i regały biurowe pomagają w organizacji, natomiast regulowane krzesła na kółkach umożliwiają dostosowanie optymalnej wysokości i kąta pochylenia oparcia. Regulowane biurka dopasowują się do wzrostu pracowników oraz zapobiegają niechcianym chorobom.

Źle dopasowane siedzenie lub biurko najczęściej kończy się bólem pleców, trudnymi do skorygowania wadami postawy, a w efekcie – trwałymi problemami z kręgosłupem. Szukając nowoczesnych i przyjaznych pracownikom rozwiązań, warto zapoznać się z bogatą ofertą mebli biurowych Wuteh, zwłaszcza że zachęca do tego konkurencyjna cena. Kupując krzesło lub fotel, należy przede wszystkim poszukać modelu z wyprofilowanym siedzeniem, oparciem oraz dodatkami w postaci podpory pod głowę oraz ręce.

dlkfpsq

Wygoda i bezpieczeństwo w domu

Wyposażenie domu jest równie istotne jak biura. Współcześnie spędza się bardzo dużo czasu przed telewizorem lub komputerem, dlatego meble pomagające utrzymać zdrową postawę są bardzo istotne. Należy także zadbać o miejsce, w którym odrabia lekcje i uczy się dziecko.

Biurko ucznia powinno posiadać możliwość regulacji wysokości blatu, tak by dostosowywać go do zmieniającego się wzrostu dziecka. Ciekawą i praktyczną funkcją jest możliwość rozbudowywania blatu w różnego typu nadstawki na skaner czy drukarkę. Mobilne systemy i kontenery pozwalają zagospodarować przyrządy szkolne oraz utrzymać porządek na biurku. Jeżeli dodasz do tego odpowiednie oświetlenie otrzymasz idealne miejsce do nauki dla dziecka w każdym wieku.

Bez względu na to, czy kupujesz meble do biura, czy domu, zawsze zwróć uwagę na jakość wykonania, estetykę i ergonomię. Pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą. Meble należą do tej grupy przedmiotów, które będą ci służyć przez lata, dlatego warto dokonywać mądrych wyborów. Nietrafne decyzje zakupowe w najlepszym wypadku będą skutkować stratą pieniędzy, a w najgorszym zmianami zwyrodnieniowymi u ciebie lub twoich bliskich.

Materiał powstał przy współpracy z Wuteh

dlkfpsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlkfpsq