Trwa ładowanie...
ycipk-4jpz7t

Usiądź w cieniu i odpocznij. Ładne krzesła ogrodowe w atrakcyjnych cenach

"Gorąca oferta" to idealne określenie na nasz dzisiejszy przegląd krzeseł w promocji. Choć wiele osób uważa, że w szczycie sezonu na grille i garden-party, popularne produkty są rzadziej przeceniane, może się zdziwić... Sprawdźcie oferty, na których zaoszczędzicie najwięcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zestaw trwałych mebli będzie prawdziwą ozdobą ogrodu
Zestaw trwałych mebli będzie prawdziwą ozdobą ogrodu (Shutterstock.com)
ycipk-4jpz7t

Aż chce się usiąść

Najbardziej poszukiwane krzesła do ogrodu i na taras to trwałe, ale lekkie meble. Najlepiej, aby były wykonane z drewna. Sezon ogrodowy i duży popyt na tego rodzaju meble sprawia, że sprzedawcy rzadko obniżają ich cenę, jednak my znaleźliśmy ofertę, która na pewno was zadowoli. Składane krzesła z drewna z poduchami w kilku wzorach do wyboru.

Poduchy można dokupić osobno:

ycipk-4jpz7t
Shutterstock.com
Podziel się

Krzesła na balkon

Eleganckie, klasyczne krzesła z drewna powinny być lekkie, ale nie kosztem trwałości. Trwałe kzesła na wiele lat nie należą do tanich mebli, dlatego warto poszukać przecen, które pozwolą zaoszczędzić co najmniej kilkadziesiąt złotych na jednej sztuce. Dla osób, które nie mają dużego ogrodu, ale np. mały balkon, polecamy modele składane, które jesienią i zimą łatwo przechowamy nawet w niewielkim schowku.

ycipk-4jpz7t
Shutterstock.com
Podziel się

Stylowy luksus

Jedną z ciekawszych ofert, które udało nam się znaleźć, są składane krzesła z metalu i skóry naturalnej, tańsze o 300 zł za sztukę. Kupimy je pojedynczo i w zestawach. Wysoki standard wykonania i oryginalne wzornictwo, a do tego okazyjna cena są bardzo inspirujące. Jeśli zdecydujemy się na zakup dwóch ksrzeseł, zaoszczędzimy aż 510 zł.

Coś praktycznego

Popularny technoratan ma swoich zwolenników i przeciwników, ale jego niewątpliwą zaletą jest trwałość, łatwa pielęgnacja i uniwersalny wygląd. Gdzie ich nie postawisz – na pewno będą pasować.

ycipk-4jpz7t
Shutterstock.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jpz7t

ycipk-4jpz7t
ycipk-4jpz7t