Trwa ładowanie...
ycipk-4gnozf

Udekoruj pokój dziecka pięknymi lampami. Wybraliśmy modele do 500 zł

Oświetlenie w pokoju dziecka powinno być nie tylko praktyczne, ale też piękne i przyciągające wzrok. Poniżej prezentujemy kilka niedrogich, ale oryginalnych lamp dla dzieci w różnym wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światło w pokoju dziecka powinno być zarówno nastrojowe, jak i odpowiednio mocne
Światło w pokoju dziecka powinno być zarówno nastrojowe, jak i odpowiednio mocne (iStock.com, Fot: FamVeld)
ycipk-4gnozf

Pokój noworodka i niemowlęcia

W pomieszczeniach dla najmłodszych dzieci warto zainstalować kilka źródeł światła w różnych miejscach. Przyda się zarówno światło rozproszone przy suficie, które oświetli naraz całe pomieszczenie, jak i światło punktowe, które z kolei przyda się tam, gdzie dziecko jest najczęściej przewijane. Pamiętajmy również o tym, że światło w pokoju malucha powinno być delikatniejsze, toteż w tym przypadku świetnie sprawdzą się lampy z funkcją ściemniania oraz zmiany temperatury barwowej. Takie modele przydadzą się zwłaszcza w pokoju pociechy, która boi się spać w całkowitej ciemności i potrzebuje bardzo subtelnego światła. My proponujemy sufitowe modele dające ciekawy efekt rozgwieżdżonego nieba, które można też zainstalować w salonie lub sypialni dorosłych.

Kiedy szukamy lamp do pokoju malucha, często wpadają nam w oko modele z kolorowymi abażurami i kloszami, które świetnie dekorują pomieszczenie i dodają mu blasku. My proponujemy trzy ciekawe egzemplarze w ciepłych, radosnych barwach, które idealnie skomponują się ze ścianami i meblami w jasnych kolorach.

ycipk-4gnozf

Projektując oświetlenie do pokoju malucha, pamiętajmy, by elementy elektryczne oraz gorące źródła światła nie znajdowały się w zasięgu jego rączek. W tym przypadku bezwzględnie liczy się bezpieczeństwo.

Materiały prasowe
Podziel się

Pokój przedszkolaka i ucznia

Modele dla przedszkolaka i ucznia powinny być nie tylko piękne i kolorowe, ale też funkcjonalne. Dlatego często stawiamy na punktowe źródła światła o mocnym natężeniu, które umożliwiają odpowiednie oświetlenie biurka, gdzie dziecko odrabia lekcje, uczy się lub bawi. Świetnym wyborem będą lampki biurkowe o regulowanym kącie nachylenia statywu, najlepiej z żarówkami LED lub OLED, których temperatura pracy jest dość niska. Najlepiej jest, jeśli natężenie światła wynosi od 300 luksów do 500 luksów, co umożliwia komfortowe czytanie lub pisanie.

ycipk-4gnozf

Nie zapominajmy też o lampkach o ciekawym designie, które świetnie udekorują pokój pełen barw. My wybraliśmy dużą, podłogową lampę imitującą podłużne akwarium oraz dwie lampy stołowe w kształcie globusa i pudełka z barwną, bajkową grafiką.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-4gnozf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4gnozf

ycipk-4gnozf
ycipk-4gnozf