Qaqwqwrqw

WP Dom

Rynek
Wykańczanie
Wnętrza
Wokół domu

Udekoruj pokój dziecka pięknymi lampami. Wybraliśmy modele do 500 zł

Oświetlenie w pokoju dziecka powinno być nie tylko praktyczne, ale też piękne i przyciągające wzrok. Poniżej prezentujemy kilka niedrogich, ale oryginalnych lamp dla dzieci w różnym wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światło w pokoju dziecka powinno być zarówno nastrojowe, jak i odpowiednio mocne
Światło w pokoju dziecka powinno być zarówno nastrojowe, jak i odpowiednio mocne (iStock.com, Fot: FamVeld)
Qaqwqwrqw

Pokój noworodka i niemowlęcia

W pomieszczeniach dla najmłodszych dzieci warto zainstalować kilka źródeł światła w różnych miejscach. Przyda się zarówno światło rozproszone przy suficie, które oświetli naraz całe pomieszczenie, jak i światło punktowe, które z kolei przyda się tam, gdzie dziecko jest najczęściej przewijane. Pamiętajmy również o tym, że światło w pokoju malucha powinno być delikatniejsze, toteż w tym przypadku świetnie sprawdzą się lampy z funkcją ściemniania oraz zmiany temperatury barwowej. Takie modele przydadzą się zwłaszcza w pokoju pociechy, która boi się spać w całkowitej ciemności i potrzebuje bardzo subtelnego światła. My proponujemy sufitowe modele dające ciekawy efekt rozgwieżdżonego nieba, które można też zainstalować w salonie lub sypialni dorosłych.

Kiedy szukamy lamp do pokoju malucha, często wpadają nam w oko modele z kolorowymi abażurami i kloszami, które świetnie dekorują pomieszczenie i dodają mu blasku. My proponujemy trzy ciekawe egzemplarze w ciepłych, radosnych barwach, które idealnie skomponują się ze ścianami i meblami w jasnych kolorach.

Qaqwqwrqw

Projektując oświetlenie do pokoju malucha, pamiętajmy, by elementy elektryczne oraz gorące źródła światła nie znajdowały się w zasięgu jego rączek. W tym przypadku bezwzględnie liczy się bezpieczeństwo.

Materiały prasowe
Podziel się

Pokój przedszkolaka i ucznia

Modele dla przedszkolaka i ucznia powinny być nie tylko piękne i kolorowe, ale też funkcjonalne. Dlatego często stawiamy na punktowe źródła światła o mocnym natężeniu, które umożliwiają odpowiednie oświetlenie biurka, gdzie dziecko odrabia lekcje, uczy się lub bawi. Świetnym wyborem będą lampki biurkowe o regulowanym kącie nachylenia statywu, najlepiej z żarówkami LED lub OLED, których temperatura pracy jest dość niska. Najlepiej jest, jeśli natężenie światła wynosi od 300 luksów do 500 luksów, co umożliwia komfortowe czytanie lub pisanie.

Qaqwqwrqw

Nie zapominajmy też o lampkach o ciekawym designie, które świetnie udekorują pokój pełen barw. My wybraliśmy dużą, podłogową lampę imitującą podłużne akwarium oraz dwie lampy stołowe w kształcie globusa i pudełka z barwną, bajkową grafiką.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw