Trwa ładowanie...
Materiał powstał we współpracy z marką Husqvarna.

Trawa poszatkowana niczym marchewka przez szefa kuchni. To potrafi tylko Rider Husqvarna

Dbanie o duże zielone przestrzenie wymaga ogromnego wysiłku? Nic z tych rzeczy! Pod warunkiem, że zdecydujemy się na profesjonalny sprzęt stworzony do pracy na rozległym terenie. Jak to robić pokazujemy w trzecim odcinku programu "Ogród. To proste!".

Share
Chcesz poznać możliwości Riderów Husqvarna? Zobacz 3. odcinek "Ogród. To proste!"Chcesz poznać możliwości Riderów Husqvarna? Zobacz 3. odcinek "Ogród. To proste!"Źródło: materiały partnera
d2p2q44

– Mulczo… co? – pyta dość skonsternowany David Gabariaud, Martę Potoczek, gdy autorka bloga Leniwa Niedziela i prowadząca "Ogród. To proste!" opowiada o zaletach Ridera R 214 TC. Rozwinięcie tego trudnego dla szefa kuchni słowa to mulczowanie. A zatem czynność, w której wyręcza nas maszyna Husqvarna.

Mulczowanie to technika polegająca na koszeniu trawnika bez zbierania ściętych źdźbeł. Rider R 214 TC w czasie koszenie jednocześnie wyrzuca krótkie ścinki na ziemię, dzięki czemu te rozkładają się i w naturalny sposób użyźnią glebę. Siedząc w wygodnej pozycji za kierownicą z doskonałym widokiem na cały teren nieporównywalnie szybciej i ze znacznie mniejszym nakładem energii poradzimy sobie

z nawet najbardziej zaniedbanym fragmentem zielonej enklawy.

d2p2q44

Ale to nie wszystko! Urządzenie Husqvarna ma również wiele innych praktycznych zastosowań. Jakich? Zapraszamy do oglądania odcinka!

Ogród, to proste! Cykl z marką Husqvarna

Więcej ogrodowych inspiracji można znaleźć tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Materiał powstał we współpracy z marką Husqvarna.
d2p2q44
d2p2q44
d2p2q44