Trwa ładowanie...

TOP 5 oczyszczaczy powietrza - walczą z zarazkami i smogiem

W sezonie grzewczym prawdziwym ratunkiem może okazać się oczyszczacz. Jego praca pozwala pozbyć się smogu i innych szkodliwych substancji z powietrza. To ważne zwłaszcza teraz, gdy opał bardzo podrożał i należy spodziewać się palenia także tymi materiałami, które emitować będą wiele dymu i szkodliwych substancji. Pomagamy wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrza!

Artykuł sponsorowany Media Expert
TOP 5 oczyszczaczy powietrza - walczą z zarazkami i smogiemŹródło: materiały partnera
de7yt53
de7yt53

Idealny oczyszczacz powietrza dla alergików

Oczyszczacze powietrza mogą walczyć nie tylko ze smogiem, ale także alergenami. Prezentowany model jest wyposażony w filtr Nano Protect HEPA 3w1, który doskonale radzi sobie z wieloma niebezpiecznymi substancjami. Pierwsza warstwa zatrzymuje między innymi kurz i sierść. Druga ścianka filtra odpowiada za wyłapywanie cząsteczek PM2,5 (smog), alergenów, pyłków roślin, roztoczy, zarodników pleśni i grzybów, bakterii oraz wirusów. Trzecia warstwa filtra wchłania zapachy i gazy. Badania potwierdzają, że w ten sposób zatrzymywanych jest nawet 99,97% szkodliwych cząsteczek. Oczyszczacz neutralizuje wiele objawów alergii, takich jak łzawienie, katar czy kichanie. Tryb automatyczny samodzielnie dobiera moc pracy urządzenia do warunków panujących w otoczeniu.

Super skuteczny oczyszczacz dla alergików: << Jest tutaj! >>

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3055/51 Źródło: materiały partnera

Doskonały oczyszczacz Sharp z technologią Plasmacluster

Oczyszczacze powietrza Sharp cieszą się ogromną popularnością. To zasługa między innymi autorskiego rozwiązania Plasmacluster, które pozwala eliminować z powietrza wirusy i bakterie z niebywałą skutecznością. Czujniki, w które wyposażony jest oczyszczacz monitorują siedem różnych czynników.+ To kurz, zapach, temperatura, ruch, światło, wilgotność i poziom obecności PM 2,5. Sterowanie urządzeniem jest bardzo intuicyjne i nie sprawia problemów. To doskonała propozycja dla osób, które chcą uporać się z powietrzem w swoim domowym zaciszu. Niestety, krąży w nim wiele substancji, które nie pozwalają się skutecznie wyspać i zregenerować.\

de7yt53

Doskonały i skuteczny oczyszczacz Sharp: << Kup teraz! >>

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG50E-L Plasmacluster Źródło: materiały partnera

Innowacyjny i designerski oczyszczacz Dyson Purifier Cool

O tak, ten oczyszczacz nie tylko dobrze radzi sobie z oczyszczaniem powietrza, ale także doskonale wygląda. Urządzenie jest wyposażone w filtry HEPA i węglowy. Maksymalna powierzchnia pomieszczenia, w której zachowuje odpowiednią wydajność, liczy 32,4 metry kwadratowe. Oczyszczacz usuwa 99,95% zanieczyszczeń o wielkości zaledwie 0,1 mikrona. Sprzęt automatycznie wykrywa szkodliwe substancje w powietrzu. Jest to możliwe za sprawą trzech czujników, które pracują na bieżąco. Tryb nocny pozwala Ci cieszyć się cichą pracą sprzętu, aby Twój sen był nieprzerwany. W zestawie z urządzeniem znajduje się pilot zdalnego sterowania, który pozwala łatwo sterować sprzętem. Model jest wyposażony we wskaźnik zanieczyszczonego powietrza. Pozwala on samodzielnie ocenić skalę problemu. Oczyszczacz wyposażono także w funkcję chłodzenia, co może przydać się latem. Praca urządzenia nie jest głośna i generuje zaledwie 61,5 decybela.

Ultranowoczesny oczyszczacz Dyson kupisz: << TUTAJ! >>

Oczyszczacz powietrza DYSON Purifier Cool TP7A Źródło: materiały partnera

Ceniony oczyszczacz powietrza Electroluxa

To jeden z bardziej popularnych oczyszczaczy na rynku. Jest wyposażony w filtr HEPA, który bardzo dobrze sprawdza się w roli "sita", które wybiera poszczególne substancje i cząsteczki. Urządzenie jest dedykowane pracy w bardzo dużych pomieszczeniach. Może pracować nawet w powierzchniach liczących 129 metrów sześciennych. Urządzeniem możesz sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Oczyszczacz pracuje bardzo cicho, bo w odpowiednim trybie generuje zaledwie 16 decybeli. Z kolei podczas pracy z najwyższą mocą, to nadal niewielki hałas. Liczy zaledwie 49 decybeli. Oczyszczacz neutralizuje zapachy, a także jest znakomitym wsparciem dla alergików. Pięciostopniowa filtracja radzi sobie bardzo dobrze z większością zanieczyszczeń, które występują w powietrzu. Do urządzenia możesz stosować różne filtry. Podczas wymiany możesz zdecydować się na inny rodzaj, jeśli kluczowe są dla Ciebie inne substancje znajdujące się w powietrzu.

de7yt53

Sprawdzony oczyszczacz Electrolux: << KUP TERAZ! >>

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-605GY Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Media Expert
de7yt53
de7yt53
Advertisement