Trwa ładowanie...

TOP 5 oczyszczaczy powietrza do walki z wirusami i smogiem

Sezon grzewczy zaczął się na dobre. To znaczy, że powietrze będzie zanieczyszczone nie tylko przez wirusy i bakterie, ale również smog. Abyś mógł cieszyć się zdrowiem, powinieneś zainwestować w oczyszczacz. Poniżej prezentujemy pięć polecanych modeli do mieszkania, domu lub biura.

Materiał sponsorowany przez Media Expert
 Źródło: materiały partnera
d3yd4h9
d3yd4h9
Advertisement

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L z technologią Plasmacluster

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L to urządzenie, które stawia na zaawansowaną technologię w celu zapewnienia czystego powietrza w Twoim otoczeniu. Wyposażony w filtry HEPA, wstępny oraz węglowy, efektywnie eliminuje zanieczyszczenia, w tym kurz, alergeny, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Ten model jest odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do około 26 metrów kwadratowych, co sprawia, że świetnie nadaje się do sypialni, biura lub salonu. Funkcja czujnika jakości powietrza automatycznie dostosowuje pracę oczyszczacza do obecnych warunków, zapewniając optymalne efekty. Intuicyjny panel dotykowy ułatwia kontrolę nad pracą, a elegancki design sprawia, że doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrza. Oczyszczacz dysponuje także funkcją nawilżania powietrza.

Ten funkcjonalny oczyszczacz SHARP kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Designerski oczyszczacz powietrza Electrolux PA91-405GY

Oczyszczacz powietrza Electrolux PA91-405GY to solidne i niezawodne urządzenie, które dba o jakość powietrza w Twoim domu. Proces filtracji radzi sobie z zanieczyszczeniami doskonale. Model ten jest przystosowany do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 38 metrów kwadratowych! Może być więc używany w pomieszczeniach o sporej wielkości Electrolux PA91-405GY to urządzenie, które cechuje się minimalistycznym designem, doskonale wpasowującym się w różne style wnętrz. Cicha praca na poziomie jedynie 16 decybeli sprawia, że oczyszczacz może pracować w sypialni przez całą noc!

d3yd4h9

Designerski oczyszczacz Electrolux kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Oczyszczacz powietrza w super cenie – Setti+ AP850W

Oczyszczacz powietrza Setti+ AP850W to innowacyjne urządzenie, które zapewnia wyjątkową jakość powietrza w Twoim domu. Jego zaawansowany system filtrów obejmuje filtr HEPA, filtr węglowy oraz katalistyczny co gwarantuje skuteczne usuwanie alergenów, pyłków, bakterii, wirusów i nieprzyjemnych zapachów. Model ten ma zdolność oczyszczania powietrza na powierzchni do 50 metrów kwadratowych, co sprawia, że jest idealny nawet dla całych, niedużych mieszkań. Dodatkowo, posiada funkcję czujnika jakości powietrza, która automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do aktualnych warunków. Setti AP850W pracuje cicho, dzięki czemu nie przeszkadza podczas snu lub codziennych zajęć. Warto również zwrócić uwagę na elegancki design, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

Okazyjny cenowo oczyszczacz Setti+ znajdziesz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Oczyszczacz powietrza DYSON Purifier Humidify+Cool PH04

Prezentowany oczyszczacz Dyson to doskonały wybór. Urządzenie nie tylko oczyszczacz powietrze, ale również nawilża je, jednocześnie nadając otoczeniu wrażenie odświeżenia. Urządzenie wyposażono w trzy filtry: HEPA 13, węglowy i katalityczny. Maksymalna powierzchnia pomieszczenia, które skutecznie obejmie pracą ten model to aż 81 metrów kwadratowych! Sprzęt doskonale radzi sobie z kurzem i alergenami. Walczy także z wirusami i niszczy formaldehyd. Nowoczesne podzespoły pozwalają automatycznie wykrywać szkodliwe substancje i aktywować pracę urządzenia.

d3yd4h9

Oczyszczacz powietrza DYSON kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L z technologią Plasmacluster

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L to urządzenie, które stawia na zaawansowaną technologię w celu zapewnienia czystego powietrza w Twoim otoczeniu. Wyposażony w filtry HEPA oraz aktywowany węgiel drzewny, efektywnie eliminuje zanieczyszczenia, w tym kurz, alergeny, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Ten model jest odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do około 38 metrów kwadratowych, co sprawia, że świetnie nadaje się do sypialni, biura lub salonu. Funkcja czujnika jakości powietrza automatycznie dostosowuje pracę oczyszczacza do obecnych warunków, zapewniając optymalne efekty. Intuicyjny panel dotykowy ułatwia kontrolę nad pracą, a elegancki design sprawia, że doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrza.

d3yd4h9

Nowoczesny oczyszczacz Sharp kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Media Expert
d3yd4h9
d3yd4h9
Advertisement