Trwa ładowanie...

TOP 5 ekonomicznych pralko-suszarek w 2024 roku

Pralko-suszarka to urządzenie 2w1, które pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie uporać się z mokrym praniem. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na dodatkowe urządzenie, jakim jest suszarka. Wybraliśmy pięć urządzeń, które cechują się niewielkim zużyciem energii elektrycznej. Sprawdź te rekomendacje!

Materiał sponsorowany przez Media Expert
 Źródło: materiały partnera
drtha1n
drtha1n

Pralko-suszarka Electrolux MEW9WN249BP

Pralko-suszarka Electrolux MEW9WN249BP to doskonałe połączenie funkcjonalności i wydajności. Dzięki pojemności 9 kilogramów na pranie, możliwe jest wypranie dużej ilości odzieży. To ważne dla większych rodzin. Załadunek w przypadku suszenia wynosi 6 kilogramów – to też sporo! Funkcja SensiCare automatycznie dostosowuje czas suszenia do rodzaju tkanin, co zapobiega nadmiernemu wysuszeniu ubrań. Tryby parowe chronią tkaniny przed uszkodzeniem, a odzież jest ponadto gładka i nie wymaga dużej ilości prasowania. Pralko-suszarka Electrolux MEW9WN249BP cechuje się eleganckim designem i intuicyjnym panelem sterowania, co sprawia, że obsługa urządzenia jest prosta i wygodna.

Pralko-suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Pralko-suszarka Haier i-Pro 5 HWD80-B14959S8U1S

Pralko-suszarka Haier i-Pro 5 HWD80B14959S8U1S to doskonały wybór dla osób, które poszukują urządzenia o najwyższej wydajności i niezawodności. Z pojemnością 8 kg na pranie i 5 kilogramów na suszenie, zapewnia doskonałe rezultaty przy minimalnym zużyciu energii. Dostępne programy pozwalają szybko i skutecznie uporać się z praniem. System antybakteryjny ABT pozwala usunąć nawet 99,9% zarazków gromadzących się zazwyczaj w zakamarkach urządzeń. To nowoczesna i energooszczędna pralko-suszarka, którą z pewnością można polecić wymagającym użytkownikom. Pralko-suszarka Haier i-Pro 5 HWD80B14959S8U1S to także doskonały wybór dla osób ceniących elegancki design i funkcjonalność, co sprawia, że będzie idealnym dodatkiem do każdej łazienki.

drtha1n

Pralko-suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Pralko-suszarka Hisense 5S WD5S1045BW PL z autodozowaniem

Pralko-suszarka Hisense WD5S1045BW PL to doskonałe połączenie innowacyjnych technologii i wysokiej jakości wykonania. Z wsadem liczącym 10 kilogramów na pranie i 6 kg na suszenie, jest idealna dla większych rodzin. Wyposażona w funkcję AutoDose, automatycznie dozuje odpowiednią ilość detergentu, co zapewnia doskonałe rezultaty prania przy minimalnym zużyciu detergentów. Nie mogło zabraknąć także szybkich programów prania i suszenia. Funkcje parowe pozwalają usunąć nawet 99,9 procent bakterii. Pralko-suszarka Hisense WD5S1045BW PL cechuje się nowoczesnym designem i intuicyjnym panelem sterowania, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest łatwe i przyjemne.

drtha1n

Pralko-suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Pralko-suszarka Beko B5DFT584427MPB w modnym kolorze

Pralko-suszarka Beko B5DFT584427MPB to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują wydajnego i energooszczędnego sprzętu AGD. Urządzenie może wyprać jednorazowo 8 kilogramów odzieży. To całkiem sporo! Jeśli chodzi o suszenie, pralko-suszarka jest w stanie obsłużyć 5 kilogramów wsadu. Wyposażona w technologię AquaWave, zapewnia doskonałe rezultaty prania przy minimalnym zużyciu wody i energii. Co więcej, funkcje parowe pozwalają usunąć nawet najtrudniejsze plamy i odświeżyć ubrania. Pralko-suszarka Beko B5DFT584427MPB cechuje się nowoczesnym designem i intuicyjnym panelem sterowania, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest proste i wygodne.

drtha1n

Pralko-suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera

Pralko-suszarka Hisense WDQR1014EVAJMT z autodozowaniem

Nasz ranking kończymy znakomitą propozycją od marki Hisense. To sprzęt, który mieści dużą odzieży, zarówno podczas prania jak i suszenia. Maksymalna prędkość wirowania wynosi aż 1400 obrotów na minutę. To nowoczesne urządzenie, które może wyprać i wysuszyć ubrania już w godzinę. Automatyczne dozowanie detergentów pozwala zachować odpowiedni poziom efektywności prania, a tym samym gwarantuje oszczędność środków chemicznych używanych w każdym cyklu. Pozytywne oceny Klientów zachęcają do zakupu.

drtha1n

Pralko-suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Media Expert
drtha1n
drtha1n
Advertisement