Trwa ładowanie...

Telewizory Philips – przegląd i porównanie wybranych modeli

Chcesz kupić telewizor inny niż wszystkie? Rozważ model marki Philips z podświetleniem Ambilight. To kolorowa, dynamiczna poświata wzdłuż krawędzi, która zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne. Zobacz, czym się kierować, by wybrać najlepszy sprzęt do twojego salonu!

Materiał sponsorowany przez Media Markt
 Źródło: materiały partnera
dlig3f3
dlig3f3

Dobry telewizor - czyli jaki?

Zastanawiasz się, jaki telewizor sprawdzi się u ciebie? Zacznij od określenia budżetu, w którym chcesz się zmieścić - pozwoli to wybrać między modelem LED a OLED. W końcu to rodzaj matrycy w dużej mierze wpływa na cenę. Czym się różnią te dwa typy sprzętów?

W modelach LED matryca jest podświetlana przez diody - jeśli zdecydujesz się na wersję Full Array LED, to możesz liczyć na to, że znajdują się one za całą powierzchnią ekranu. Oznacza to lepszą jakość obrazu i precyzyjniejsze odwzorowanie szczegółów.

Na tym tle matryca OLED to prawdziwa rewolucja! Składa się ona bowiem z samoświecących pikseli, nie potrzebuje dodatkowego podświetlenia. W efekcie możesz się cieszyć praktycznie nieskończonym kontrastem, nieprzeniknioną czernią, czystą bielą, wiernie oddanymi szczegółami. Tego typu urządzenia wyróżniają się również doskonałymi kątami widzenia - zobaczysz na ekranie wszystko dokładnie nawet wtedy, gdy nie będziesz siedzieć na wprost odbiornika.

Co jeszcze decyduje o cenie? Przekątna ekranu! Im większy telewizor (zwłaszcza, jeśli to OLED), tym droższy! Kupując jednak model marki Philips z podświetleniem Amblight, możesz spróbować oszczędzić, decydując się na mniejszą przekątną. Kolorowa poświata na ścianie sprawia, że obraz wydaje się większy niż w rzeczywistości, a ty możesz poczuć się jak w samym centrum akcji.

Jakie inne parametry warto wziąć pod uwagę, porównując dostępne modele? Przyjrzyj się również:

  • procesorowi;
  • technologiom optymalizacji obrazu i dźwięku;
  • łatwemu sterowaniu;
  • systemowi smart TV;
  • liczbie złączy;
  • atrakcyjnemu designowi.

Ile trzeba zapłacić za telewizor marki Philips? Ceny sprzętów OLED zaczynają się od ok. 5500 zł. LED-y kupisz taniej, poniżej 4000 zł. W ofercie marki nie brakuje również propozycji dla wymagających, za ponad 10000 zł.

Najlepsze telewizory Philips - polecane modele

Zobacz, które sprzęty marki Philips najlepiej się sprzedają. Każdy z nich to dobry wybór dla osoby szukającej uniwersalnego sprzętu do domowego centrum rozrywki. Podświetlenie Ambilight prezentuje się niezwykle atrakcyjnie!

  • PHILIPS 65PUS8007/12 - 65-calowy model LED za mniej niż 3500 zł to prawdziwa okazja. Nie zabrakło tutaj podświetlenia Ambilight. Dolby Vision i Dolby Atmos gwarantują kinową jakość obrazu i dźwięku. System Android TV daje ci dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji.
  • PHILIPS The One 55PUS8919/12- świetnie oceniany 55-calowy model ok. 4000 zł. Doskonały obraz to zasługa procesora Philips P5. Nie zabrakło tutaj również systemów Dolby Vision i Dolby Atmos. Gracze docenią złącze HDMI 2.1, dzięki któremu mogą w pełni skorzystać z możliwości konsol nowej generacji. Trójstronne podświetlenie Ambilight sprawi, że poczujesz się jak w samym środku rozgrywki.
  • PHILIPS 55OLED718/12 - 55-calowy OLED za ok. 5500 zł to prawdziwa okazja. Doskonały obraz i wiernie odwzorowane szczegóły prezentują się jeszcze atrakcyjniej dzięki kolorowej poświacie Ambilight. Procesor P5 Philipswykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji, by przetwarzać obraz w podobny sposób, co ludzki mózg. Nie zabrakło systemów Dolby Vision i Dolby Atmos, dzięki którym możesz poczuć się jak w kinie!

Chcesz poznać więcej świetnie ocenianych modeli opisanego producenta? Sprawdź wszystkie dostępne telewizory Philips w sklepie MediaMarkt, porównaj ich parametry techniczne i zdecyduj, który najlepiej sprawdzi się w twoim salonie!

Materiał sponsorowany przez Media Markt
dlig3f3
dlig3f3